Hledat

Ubytování

Ubytování město Stříbrná Hora

V polském městě Stříbrná Hora (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Stříbrná Hora

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Stříbrná Hora

Apartament Pod Papugami

9,7

Apartament Pod Papugami

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod Papugami. Apartament Pod Papugami is situated in Srebrna Góra. The property has city views and is 40 km from Duszniki Zdrój. Ubytování Apartament Pod Papugami se nachází ve městě Stříbrná Hora (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Skarpa apartamenty

9,7

Las Skarpa apartamenty

Ubytování (Apartmány) Las Skarpa apartamenty. Las Skarpa apartamenty is located in Srebrna Góra and offers a terrace. The accommodation is 21 km from Polanica-Zdrój. Ubytování Las Skarpa apartamenty se nachází ve městě Stříbrná Hora (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Pod Różami Agroturyst

9,6

Dom Pod Różami Agroturyst

Ubytování (Bed and breakfast) Dom Pod Różami Agroturyst. Dom Pod Różami Agroturyst se nachází v obci Srebrna Góra v Dolním Slezsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Dom Pod Różami Agroturyst se nachází ve městě Stříbrná Hora (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Folwark Leszczynówka

9,3

Folwark Leszczynówka

Ubytování (Farma) Folwark Leszczynówka. Folwark Leszczynówka se nachází v malebném místě plném zeleně a nabízí ubytování se zázemím pro koně, Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Folwark Leszczynówka se nachází ve městě Budzów Kolonia 10 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne Wacuś

9,1

Pokoje gościnne Wacuś

Ubytování (Bed and breakfast) Pokoje gościnne Wacuś. Pokoje gościnne Wacuś se nachází v obci Srebrna Góra, 40 km od města Duszniki Zdrój, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pokoje gościnne Wacuś se nachází ve městě Stříbrná Hora (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Srebrna Góra

9

Hotel Srebrna Góra

Ubytování (Hotel) Hotel Srebrna Góra. Hotel Srebrna Góra se nachází na svahu hory Warowna a má výhled do zeleného údolí obce Srebrna Góra. Ubytování Hotel Srebrna Góra se nachází ve městě ul Krótka 1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom pod Twierdzą Srebrna Góra

8,9

Dom pod Twierdzą Srebrna Góra

Ubytování (Penzion) Dom pod Twierdzą Srebrna Góra. Dom pod Twierdzą Srebrna Góra is located in a historical 18th century building in Srebrna Góra and offers free WiFi access. Ubytování Dom pod Twierdzą Srebrna Góra se nachází ve městě Górne Miasto 1c (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hubertus

8,8

Villa Hubertus

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Hubertus. Villa Hubertus se nachází ve městě Srebrna Góra, 21 km od Polanice-Zdróje. Nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Ubytování Villa Hubertus se nachází ve městě Kręta 2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Koniuszy

8,3

Hotel Koniuszy

Ubytování (Hotel) Hotel Koniuszy. Hotel Koniuszy is located in a peaceful area, 500 metres from the centre of Srebrna Góra. Free Wi-Fi access is available in all areas. Ubytování Hotel Koniuszy se nachází ve městě Kolejowa 13 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Warownia

8

Warownia

Ubytování (Kemp) Warownia. Warownia se nachází ve městě Srebrna Góra. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Warownia se nachází ve městě Stříbrná Hora (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W sercu Srebrnej Góry

W sercu Srebrnej Góry

Ubytování (Apartmán) W sercu Srebrnej Góry. W sercu Srebrnej Góry is located in Srebrna Góra. The air-conditioned accommodation is 40 km from Wałbrzych. Ubytování W sercu Srebrnej Góry se nachází ve městě Letnia 15 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wypoczynkowy POD FORTAMI

Dom Wypoczynkowy POD FORTAMI

Ubytování (Rezort) Dom Wypoczynkowy POD FORTAMI. Dom Wypoczynkowy POD FORTAMI provides rooms in Srebrna Góra. Guests can make use of a terrace. All rooms in the resort are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Dom Wypoczynkowy POD FORTAMI se nachází ve městě Stříbrná Hora (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stara Apteka

Villa Stara Apteka

Ubytování (Penzion) Villa Stara Apteka. Villa Stara Apteka se nachází v obci Srebrna Góra a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také sauna. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Villa Stara Apteka se nachází ve městě Stříbrná Hora (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Stříbrná Hora

Město Stříbrná Hora se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Stříbrná Hora.