Hledat

Ubytování

Ubytování město Stara Morawa

V polském městě Stara Morawa (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Stara Morawa

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Stara Morawa

Apartamenty Stara Morawa

9,7

Apartamenty Stara Morawa

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Stara Morawa. Apartamenty Stara Morawa se nachází v obci Stronie Śląskie, nedaleko lyžařského vleku Nowa Morawa, a nabízí výhled na hory a terasu. Ubytování Apartamenty Stara Morawa se nachází ve městě Stara Morawa 25a (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holimo Hotel - dawniej Hotel Morawa

8,5

Holimo Hotel - dawniej Hotel Morawa

Ubytování (Hotel) Holimo Hotel - dawniej Hotel Morawa. Holimo Hotel - dawniej Hotel Morawa se nachází 2,5 km od města Stronie Śląskie a 200 metrů od vodní nádrže Stara Morawa oblíbené pro vodní sporty. Ubytování Holimo Hotel - dawniej Hotel Morawa se nachází ve městě Stara Morawa (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Uspokój Ducha

Uspokój Ducha

Ubytování (Penzion) Uspokój Ducha. Featuring a garden, Uspokój Ducha is located in Stara Morawa. Free WiFi is at guests' disposal. At the guest house, all rooms come with a wardrobe. Ubytování Uspokój Ducha se nachází ve městě Stara Morawa (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Stara Morawa

Město Stara Morawa se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Stara Morawa.