Hledat

Ubytování

Ubytování město Śródmieście

V polském městě Śródmieście (Polsko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Śródmieście

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Śródmieście

Apartament Daria Gdynia

10

Apartament Daria Gdynia

Ubytování (Apartmán) Apartament Daria Gdynia. Apartament Daria Gdynia, a property with a garden and a terrace, is situated in Gdynia, 700 metres from Batory shopping centre, 700 metres from Kosciuszki... Ubytování Apartament Daria Gdynia se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morza Szum Studio Gdynia Świętojańska

8,8

Morza Szum Studio Gdynia Świętojańska

Ubytování (Apartmán) Morza Szum Studio Gdynia Świętojańska. Morza Szum Studio Gdynia Świętojańska in Gdynia features accommodation with free WiFi, 200 metres from Świętojańska Street. Ubytování Morza Szum Studio Gdynia Świętojańska se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament PIĘKNA

8

Apartament PIĘKNA

Ubytování (Apartmán) Apartament PIĘKNA. Apartament PIĘKNA se nachází ve varšavské čtvrti Śródmieście, nedaleko parku Ujazdowski, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Apartament PIĘKNA se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT 1

7,9

APARTAMENT 1

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT 1. APARTAMENT 1 features a patio and is situated in Kołobrzeg, within just 500 metres of New Old Town and 600 metres of Town Hall. The property is 2. Ubytování APARTAMENT 1 se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness SPA & Room

7,3

Wellness SPA & Room

Ubytování (Privát) Wellness SPA & Room. Wellness SPA & Room is offering accommodation in Warsaw. Ubytování Wellness SPA & Room se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagno Cozy Studio II

Bagno Cozy Studio II

Ubytování (Apartmán) Bagno Cozy Studio II. Bagno Cozy Studio II offers accommodation in Warsaw, 400 metres from Palace of Culture and Science. Ubytování Bagno Cozy Studio II se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Śródmieście

Město Śródmieście se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování v polském městě Śródmieście.