Hledat

Ubytování

Ubytování město Solec-Zdrój

V polském městě Solec-Zdrój (Polsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Solec-Zdrój

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Solec-Zdrój

SOLAVO HOME&TRAVEL

9,5

SOLAVO HOME&TRAVEL

Ubytování (Hotel) SOLAVO HOME&TRAVEL. SOLAVO HOME&TRAVEL features free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Solec-Zdrój. Ubytování SOLAVO HOME&TRAVEL se nachází ve městě ul.H.Sienkiewicza 4 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Sielanka

9,4

Pensjonat Sielanka

Ubytování (Penzion) Pensjonat Sielanka. Pensjonat Sielanka in Solec-Zdrój has a garden and barbecue facilities. Ubytování Pensjonat Sielanka se nachází ve městě Strażnik 47 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Małgorzatka

9,3

Noclegi Małgorzatka

Ubytování (Apartmány) Noclegi Małgorzatka. Noclegi Małgorzatka se nachází v Solci-Zdróji v regionu Swietokrzyskie a nabízí balkon a výhled do zahrady. 20 km od Buska-Zdróje. Ubytování Noclegi Małgorzatka se nachází ve městě Solec-Zdrój (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Relax

7,8

Centrum Relax

Ubytování (Privát) Centrum Relax. Situated in Solec-Zdrój, 23 km from Busko-Zdrój, Centrum Relax features a terrace and free WiFi. Ubytování Centrum Relax se nachází ve městě 1 Maja 17 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Danusi - pokoje do wynajęcia

U Danusi - pokoje do wynajęcia

Ubytování (Privát) U Danusi - pokoje do wynajęcia. Situated in Solec-Zdrój in the Swietokrzyskie region, U Danusi - pokoje do wynajęcia features a garden. Ubytování U Danusi - pokoje do wynajęcia se nachází ve městě Solec-Zdrój (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Solec-Zdrój

Město Solec-Zdrój se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování v polském městě Solec-Zdrój.