Hledat

Ubytování

Ubytování město Skoszewo

V polském městě Skoszewo (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Skoszewo

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Skoszewo

Domek z bania

9,8

Domek z bania

Ubytování (Chata) Domek z bania. Domek z bania is situated in Skoszewo and offers a private beach area and a terrace. This lodge has a garden and free private parking. Ubytování Domek z bania se nachází ve městě Kaszubska 12 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Skoszewo

Agroturystyka Skoszewo

Ubytování (Prázdninový dům) Agroturystyka Skoszewo. Agroturystyka Skoszewo is located in Skoszewo and offers a garden. The accommodation is 36 km from Chojnice. The holiday home also has 1 bathroom. Ubytování Agroturystyka Skoszewo se nachází ve městě Skoszewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palmowe Wzgorze

Palmowe Wzgorze

Ubytování (Apartmány) Palmowe Wzgorze. With a garden and a terrace, Palmowe Wzgorze is situated in Skoszewo and features free WiFi. Chojnice is 37 km from the apartment. Ubytování Palmowe Wzgorze se nachází ve městě Skoszewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Skoszewo

Město Skoszewo se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Skoszewo.