Hledat

Ubytování

Ubytování město Skołoszów

V polském městě Skołoszów (Polsko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Podkarpatské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Podkarpatské vojvodství

Pokoje Berezka

10

Pokoje Berezka

Ubytování (Privát) Pokoje Berezka. Located in Polańczyk in the Podkarpackie region, Pokoje Berezka features a garden. Ubytování Pokoje Berezka se nachází ve městě Berezka 52 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na koncu swiata

10

Na koncu swiata

Ubytování (Chata) Na koncu swiata. Situated in Dubiecko in the Podkarpackie region, Na koncu swiata has a patio and garden views. Ubytování Na koncu swiata se nachází ve městě Laczki 15 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Odludomki

10

Odludomki

Ubytování (Chata) Odludomki. Odludomki is located in Smerek and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Odludomki se nachází ve městě Smerek 94 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna

10

Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna

Ubytování (Prázdninový dům) Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna. Located in Lesko in the Podkarpackie region, Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna provides accommodation with free WiFi. Ubytování Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortowy Dom w Chmurach

10

Komfortowy Dom w Chmurach

Ubytování (Chata) Komfortowy Dom w Chmurach. Komfortowy Dom w Chmurach Bieszczady is situated in Dydnia and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Komfortowy Dom w Chmurach se nachází ve městě (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczadzka Stodoła

10

Bieszczadzka Stodoła

Ubytování (Penzion) Bieszczadzka Stodoła. Located in Ustrzyki Dolne, Bieszczadzka Stodoła provides a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Bieszczadzka Stodoła se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cisza

10

Cisza

Ubytování (Apartmán) Cisza. Boasting pool views, Cisza provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.8 km from Wyciag Talerzykowy. Ubytování Cisza se nachází ve městě Łukasiewicza 6/22 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament - Jacuzzi

10

Apartament - Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Apartament - Jacuzzi. Apartament - Jacuzzi is situated in Rzeszów, 4.1 km from Nowy Świat Shopping Centre and 5 km from Underground Tourist Route, in an area where hiking can be... Ubytování Apartament - Jacuzzi se nachází ve městě 8 Romana Krogulskiego (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Dobre Miejsce 2

10

Apartament Dobre Miejsce 2

Ubytování (Apartmán) Apartament Dobre Miejsce 2. Apartament Dobre Miejsce 2 se nachází v Ustrzycích Dolných a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 18 km od Soliny. Ubytování Apartament Dobre Miejsce 2 se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Równiach

10

Na Równiach

Ubytování (Farma) Na Równiach. Na Równiach se nachází ve městě Brzozów, 25 km od Krosna, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Na Równiach se nachází ve městě Brzozów (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Wiktoria

10

Apartament Wiktoria

Ubytování (Apartmán) Apartament Wiktoria. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Wiktoria is set in Łańcut. Ubytování Apartament Wiktoria se nachází ve městě Łańcut (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Marcela

10

Noclegi u Marcela

Ubytování (Apartmán) Noclegi u Marcela. Located in Ustrzyki Dolne in the Podkarpackie region, Noclegi u Marcela features a terrace and pool views. Ubytování Noclegi u Marcela se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Strzyżów

10

Panorama Strzyżów

Ubytování (Vila) Panorama Strzyżów. Set in Strzyżów, just 3.8 km from Oaza Ski Lifts, Panorama Strzyżów features accommodation with free WiFi. This villa has a garden. Ubytování Panorama Strzyżów se nachází ve městě Strzyżów (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczadzkie Chaty

10

Bieszczadzkie Chaty

Ubytování (Apartmány) Bieszczadzkie Chaty. Set in Polańczyk, 25 km from Wetlina, Bieszczadzkie Chaty offers a garden and free WiFi. Ubytování Bieszczadzkie Chaty se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Modrzewiowe Wzgórze

10

Osada Modrzewiowe Wzgórze

Ubytování (Prázdninové domy) Osada Modrzewiowe Wzgórze. Set in Ustrzyki Dolne in the Podkarpackie region, Osada Modrzewiowe Wzgórze offers accommodation with free private parking. Ubytování Osada Modrzewiowe Wzgórze se nachází ve městě Wańkowa 85A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maciejówka Apartament

10

Maciejówka Apartament

Ubytování (Apartmán) Maciejówka Apartament. Set in Cisna, Maciejówka Apartament offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Maciejówka Apartament se nachází ve městě Przyslup 13 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Sercu Ustrzyk

10

Apartament w Sercu Ustrzyk

Ubytování (Apartmán) Apartament w Sercu Ustrzyk. Apartament w Sercu Ustrzyk is located in Ustrzyki Dolne and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartament w Sercu Ustrzyk se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

HOTEL ARKA

10

HOTEL ARKA

Ubytování (Hotel) HOTEL ARKA. Set in Tarnobrzeg, HOTEL ARKA offers a bar and free WiFi throughout the property. This 2-star hotel offers luggage storage space. Ubytování HOTEL ARKA se nachází ve městě Tarnobrzeg (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałacówka

10

Pałacówka

Ubytování (Prázdninový dům) Pałacówka. Pałacówka se nachází v Dukle a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. 28 km od Jasła. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Pałacówka se nachází ve městě Dukla (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czeleniówka

10

Czeleniówka

Ubytování (Prázdninový dům) Czeleniówka. Boasting mountain views, Czeleniówka features accommodation with a terrace and a kettle, around 6 km from The Solina Dam. Ubytování Czeleniówka se nachází ve městě Łobozew Dolny 30 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Domek

10

Leśny Domek

Ubytování (Prázdninový dům) Leśny Domek. Leśny Domek is located in Folusz and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytování Leśny Domek se nachází ve městě Folusz (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KaliMera

10

KaliMera

Ubytování (Chata) KaliMera. Offering barbecue facilities and a garden, as well as a terrace, KaliMera is set in Solina, 3.1 km from The Solina Dam. Ubytování KaliMera se nachází ve městě Bóbrka 460 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Color 24 Apartament II

10

Color 24 Apartament II

Ubytování (Apartmán) Color 24 Apartament II. Color 24 Apartament II is set in Stalowa Wola. The accommodation is 42 km from Baranów Sandomierski. Ubytování Color 24 Apartament II se nachází ve městě Stalowa Wola (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Brzozówka w Bieszczadach

10

Domki Brzozówka w Bieszczadach

Ubytování (Chata) Domki Brzozówka w Bieszczadach. Domki Brzozówka w Bieszczadach is situated in Ustrzyki Dolne and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domki Brzozówka w Bieszczadach se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG

10

APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG. APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG se nachází v Tarnobrzegu, 12 km od Baranowa Sandomierského, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG se nachází ve městě Tarnobrzeg (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystanek Sanok apartament w ścisłym centrum

10

Przystanek Sanok apartament w ścisłym centrum

Ubytování (Apartmán) Przystanek Sanok apartament w ścisłym centrum. Situated in Sanok, 700 metres from Skansen Sanok, 200 metres from Sanok Castle and 600 metres from Zdzislaw Beksinski Gallery, Przystanek Sanok apartament... Ubytování Przystanek Sanok apartament w ścisłym centrum se nachází ve městě Cerkiewna 8/3 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMETY BEREZKA

10

APARTAMETY BEREZKA

Ubytování (Apartmány) APARTAMETY BEREZKA. Situated in Polańczyk, 28 km from Sanok, APARTAMETY BEREZKA features a garden and free WiFi. Ubytování APARTAMETY BEREZKA se nachází ve městě BEREZKA 68 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty 73

10

Apartamenty 73

Ubytování (Apartmány) Apartamenty 73. Set 3.2 km from Wyciag Talerzykowy, Apartamenty 73 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamenty 73 se nachází ve městě ul. Wincentego Pola 73 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bies Czadowy Zakątek

10

Bies Czadowy Zakątek

Ubytování (Prázdninový dům) Bies Czadowy Zakątek. Bies Czadowy Zakątek se nachází v Ustrzycích Dolných v Podkarpatském kraji a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Bies Czadowy Zakątek se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Apartament Silver

9,9

Apartament Silver

Ubytování (Apartmán) Apartament Silver. Offering free WiFi and city views, Apartament Silver is an accommodation situated in Łańcut, just 400 metres from Lancut Castle and 400 metres from Castle... Ubytování Apartament Silver se nachází ve městě Rzeźnicza 10 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Słoneczny

9,9

Apartament Słoneczny

Ubytování (Apartmán) Apartament Słoneczny. Located in Ustrzyki Dolne and only 3.9 km from Wyciag Talerzykowy, Apartament Słoneczny provides accommodation with pool views, free WiFi and free private... Ubytování Apartament Słoneczny se nachází ve městě Ul.Łukasiewicza 6/23 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zacisze

9,9

Apartament Zacisze

Ubytování (Apartmán) Apartament Zacisze. Located in Uherce Mineralne in the Podkarpackie region, Apartament Zacisze has a terrace and garden views. Ubytování Apartament Zacisze se nachází ve městě Uherce Mineralne 200 A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SMEREK 2

9,9

SMEREK 2

Ubytování (Bed and breakfast) SMEREK 2. SMEREK 2 features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Wetlina, 9 km from Polonina Wetlinska. Ubytování SMEREK 2 se nachází ve městě Smerek 2 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Kukuryku

9,9

Chata Kukuryku

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Kukuryku. Chata Kukuryku is located in Baligród and offers barbecue facilities and a terrace. The property features mountain views and is 40 km from Wetlina. Ubytování Chata Kukuryku se nachází ve městě Cisowiec 2B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHATA NA KOŃCU ŚWIATA

9,9

CHATA NA KOŃCU ŚWIATA

Ubytování (Apartmán) CHATA NA KOŃCU ŚWIATA. CHATA NA KOŃCU ŚWIATA is located in Cisna and offers a garden and a terrace. Ubytování CHATA NA KOŃCU ŚWIATA se nachází ve městě Krzywe 26 Budynek (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wilcza Chata

9,9

Wilcza Chata

Ubytování (Apartmány) Wilcza Chata. Set in Polańczyk, 30 km from Sanok, Wilcza Chata offers a garden and free WiFi. Ubytování Wilcza Chata se nachází ve městě Berezka (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty pod Żukowem

9,9

Apartamenty pod Żukowem

Ubytování (Apartmán) Apartamenty pod Żukowem. Complete with ski-to-door access, Apartamenty pod Żukowem is set in Ustrzyki Dolne, 6 km from Wyciag Talerzykowy and 9 km from Laworta Ski Lift. Ubytování Apartamenty pod Żukowem se nachází ve městě Ustjanowa Górna 210 dom (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maciejewka

9,9

Maciejewka

Ubytování (Chata) Maciejewka. Situated in Zahoczewie, 35 km from Arłamów, MACIEJEWKA features a barbecue and sun terrace. Polańczyk is 12 km away. Ubytování Maciejewka se nachází ve městě 85 Zahoczewie (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Wave Apartment Glam

9,9

New Wave Apartment Glam

Ubytování (Apartmán) New Wave Apartment Glam. Boasting city views, New Wave Apartment Glam provides accommodation with a restaurant and a patio, around 4.1 km from Nowy Świat Shopping Centre. Ubytování New Wave Apartment Glam se nachází ve městě aleja Majora Wacława Kopisto 8B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Brzeginy

9,9

Domki u Brzeginy

Ubytování (Prázdninový areál) Domki u Brzeginy. Domki u Brzeginy se nachází v Ustrzycích Dolných, 23 km od Soliny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki u Brzeginy se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament "Ludwik"

9,9

Apartament "Ludwik"

Ubytování (Apartmán) Apartament "Ludwik". Apartament "Ludwik" se nachází v Ustrzycích Dolních. 19 km od Soliny. Ubytování Apartament "Ludwik" se nachází ve městě Ustrzyki Dolne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Skowronek Centrum

9,9

Apartament Skowronek Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Skowronek Centrum. Located in Sanok and only 1.1 km from Skansen Sanok, Apartament Skowronek Centrum provides accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Apartament Skowronek Centrum se nachází ve městě Jagiellońska 14 nr. 9 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy górce

9,9

Apartament przy górce

Ubytování (Apartmán) Apartament przy górce. Boasting garden views, Apartament przy górce is situated in Lesko, 3.8 km from Lesko Ski Lift. Ubytování Apartament przy górce se nachází ve městě 107 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trzy Stawy

9,9

Trzy Stawy

Ubytování (Vila) Trzy Stawy. Trzy Stawy is situated in Pysznica. Boasting free private parking, the villa is in an area where guests can engage in activities such as hiking and... Ubytování Trzy Stawy se nachází ve městě Piskorowy Staw 2F (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Wiejskiej 4

9,9

Domek na Wiejskiej 4

Ubytování (Chata) Domek na Wiejskiej 4. Located in Polańczyk in the Podkarpackie region, Domek na Wiejskiej 4 features a garden. Guests staying at this lodge have access to a terrace. Ubytování Domek na Wiejskiej 4 se nachází ve městě ul. Wiejska 4 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sobieski

9,9

Apartament Sobieski

Ubytování (Apartmán) Apartament Sobieski. Apartament Sobieski se nachází asi 500 metrů od Skansenu Sanok a nabízí výhled do zahrady, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartament Sobieski se nachází ve městě Sanok (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Wave Apartment Havana

9,9

New Wave Apartment Havana

Ubytování (Apartmán) New Wave Apartment Havana. Situated in Rzeszów, 4.3 km from Nowy Świat Shopping Centre, New Wave Apartment Havana features accommodation with a restaurant, free WiFi and an ATM. Ubytování New Wave Apartment Havana se nachází ve městě aleja Majora Wacława Kopisto 8A 112 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pod sanockim zamkiem

9,9

Apartament Pod sanockim zamkiem

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod sanockim zamkiem. Featuring garden views, Apartament Pod sanockim zamkiem provides accommodation with a terrace and a balcony, around 1.3 km from Skansen Sanok. Ubytování Apartament Pod sanockim zamkiem se nachází ve městě Aleja Wojska Polskiego (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Relax

9,9

Apartament Relax

Ubytování (Apartmán) Apartament Relax. Apartmán Relax se nachází ve městě Ustrzyki Dolne a nabízí tenisový kurt, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartament Relax se nachází ve městě 2 piętro (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RAJ TOŁHAJA

9,9

RAJ TOŁHAJA

Ubytování (Prázdninový dům) RAJ TOŁHAJA. Located in Olchowiec, RAJ TOŁHAJA is a detached holiday home with a spacious terrace by Lake Solina. The unit is 32 km from Solina. Ubytování RAJ TOŁHAJA se nachází ve městě Olchowiec 172 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament COMFORT4You

9,9

Apartament COMFORT4You

Ubytování (Apartmán) Apartament COMFORT4You. Featuring city views, Apartament COMFORT4You offers accommodation with a terrace and a kettle, around 4.1 km from Nowy Świat Shopping Centre. Ubytování Apartament COMFORT4You se nachází ve městě Kopisto 8B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)