Hledat

Ubytování

Ubytování město Skarżysko-Kamienna

V polském městě Skarżysko-Kamienna (Polsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Skarżysko-Kamienna

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Skarżysko-Kamienna

Przytulne i atrakcyjne mieszkanie z pełnym wyposażeniem, dwa pokoje

9,7

Przytulne i atrakcyjne mieszkanie z pełnym wyposażeniem, dwa pokoje

Ubytování (Apartmán) Przytulne i atrakcyjne mieszkanie z pełnym wyposażeniem, dwa pokoje. Przytulne i atrakcyjne mieszkanie z pełnym wyposażeniem, dwa pokoje is situated in Skarżysko-Kamienna. Ubytování Przytulne i atrakcyjne mieszkanie z pełnym wyposażeniem, dwa pokoje se nachází ve městě Sokola 44 m.45 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucky 5 Ranch

9,6

Lucky 5 Ranch

Ubytování (Prázdninový areál) Lucky 5 Ranch. Lucky 5 Ranch is located in Płaczków near a forest. The property is made entirely of pine logs. It offers an on-site horse stud and horse riding training. Ubytování Lucky 5 Ranch se nachází ve městě Mroczków 14A (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje ANTRACYT

9,3

Pokoje ANTRACYT

Ubytování (Privát) Pokoje ANTRACYT. Located in Skarżysko-Kamienna in the Swietokrzyskie region, Pokoje ANTRACYT provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje ANTRACYT se nachází ve městě Konopnickiej 2 (Polsko - Svatokřížské vojvodství).

Centrum Ostra Brama im. Jana Pawła II

8,7

Centrum Ostra Brama im. Jana Pawła II

Ubytování (Hostel) Centrum Ostra Brama im. Jana Pawła II. Set in Skarżysko-Kamienna, Centrum Ostra Brama im. Jana Pawła II offers free WiFi throughout the property. Ubytování Centrum Ostra Brama im. Jana Pawła II se nachází ve městě Skarżysko-Kamienna (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod KOMINEM

7,9

Pod KOMINEM

Ubytování (Aparthotel) Pod KOMINEM. Situated in Skarżysko-Kamienna, 46 km from Ostrowiec Świętokrzyski, Pod KOMINEM features a bar and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Pod KOMINEM se nachází ve městě Skarżysko-Kamienna (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Skarżyko Kamienna

5,6

Studio Skarżyko Kamienna

Ubytování (Apartmán) Studio Skarżyko Kamienna. Studio Skarżyko Kamienna is situated in Skarżysko-Kamienna. The property is 46 km from Ostrowiec Świętokrzyski and free private parking is available. Ubytování Studio Skarżyko Kamienna se nachází ve městě Szkolna (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek wypoczynku i rekreacji Rejów

Ośrodek wypoczynku i rekreacji Rejów

Ubytování (Hotel) Ośrodek wypoczynku i rekreacji Rejów. Ośrodek wypoczynku i rekreacji Rejów in Skarżysko-Kamienna provides accommodation with a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ośrodek wypoczynku i rekreacji Rejów se nachází ve městě Skarżysko-Kamienna (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Skarżysko-Kamienna

Město Skarżysko-Kamienna se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v polském městě Skarżysko-Kamienna.