Hledat

Ubytování

Ubytování město Sielpia Wielka

V polském městě Sielpia Wielka (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sielpia Wielka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sielpia Wielka

Kompleks Turystyczno - Wypoczynkowy Kuznica

8,8

Kompleks Turystyczno - Wypoczynkowy Kuznica

Ubytování (Hotel) Kompleks Turystyczno - Wypoczynkowy Kuznica. Situated in Sielpia Wielka, Kompleks Turystyczno - Wypoczynkowy Kuznica has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Kompleks Turystyczno - Wypoczynkowy Kuznica se nachází ve městě Sielpia Wielka (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eljot

8,4

Hotel Eljot

Ubytování (Hotel) Hotel Eljot. Located in Sielpia Wielka, 200 metres from the Lake Sielpia, Hotel Eljot offers accommodation in a peaceful area surrounded by pine trees. Ubytování Hotel Eljot se nachází ve městě ul. Staszica 13 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja Wypasiona i Pokoje do Wynajęcia

Restauracja Wypasiona i Pokoje do Wynajęcia

Ubytování (Privát) Restauracja Wypasiona i Pokoje do Wynajęcia. Wypasiony Hotel se nachází v obci Sielpia Wielka a nabízí bar a výhled na jezero. Každé ráno se podává kontinentální snídaně a snídaně à la carte. Ubytování Restauracja Wypasiona i Pokoje do Wynajęcia se nachází ve městě Sielpia Wielka (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Sielpia Wielka

Město Sielpia Wielka se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Sielpia Wielka.