Hledat

Ubytování

Ubytování město Sękowa

V polském městě Sękowa (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sękowa

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sękowa

DobraNocka

9,4

DobraNocka

Ubytování (Rezort) DobraNocka. Located in Małastów, DobraNocka features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování DobraNocka se nachází ve městě Małastów 137 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospoda Magurska

9,2

Gospoda Magurska

Ubytování (Penzion – hostinec) Gospoda Magurska. Located in Sękowa, Gospoda Magurska features a bar, terrace and free WiFi. Ubytování Gospoda Magurska se nachází ve městě Malastow 135 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sękowski Dwór

9

Sękowski Dwór

Ubytování (Hotel) Sękowski Dwór. Situated in Sękowa, Sękowski Dwór has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Sękowski Dwór se nachází ve městě Sekowa 445 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

podkornutami

8,4

podkornutami

Ubytování (Venkovský dům) podkornutami. podkornutami se nachází v Sękové, 48 km od Bardejova, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně à la carte. Ubytování podkornutami se nachází ve městě Sękowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dosbajka Orestówka

Dosbajka Orestówka

Ubytování (Prázdninový dům) Dosbajka Orestówka. Situated in Małastów in the Lesser Poland region, Dosbajka Orestówka has a terrace and mountain views. Ubytování Dosbajka Orestówka se nachází ve městě Małastów 8 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krzywa 19

Krzywa 19

Ubytování (Prázdninový dům) Krzywa 19. Krzywa 19 is situated in Sękowa. Complimentary WiFi is provided. The accommodation is equipped with a kitchenette. Ubytování Krzywa 19 se nachází ve městě Sękowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Sękowa

Město Sękowa se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Sękowa.