Hledat

Ubytování

Ubytování město Ścinawka Górna

V polském městě Ścinawka Górna (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ścinawka Górna

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ścinawka Górna

Wsiowa Chata

9,5

Wsiowa Chata

Ubytování (Farma) Wsiowa Chata. Situated in Ścinawka Górna, 46 km from Lądek-Zdrój, Wsiowa Chata features a garden and free WiFi. Ubytování Wsiowa Chata se nachází ve městě Ścinawka Górna (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka U Kasi

9,3

Agroturystyka U Kasi

Ubytování (Farma) Agroturystyka U Kasi. Located in Ścinawka Górna in the Lower Silesia region, Agroturystyka U Kasi provides accommodation with free private parking. Ubytování Agroturystyka U Kasi se nachází ve městě Ścinawka Górna 91A (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Góralska Willa

Góralska Willa

Ubytování (Penzion) Góralska Willa. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Free WiFi is included. Guest rooms in Góralska Willa are fitted with a kettle. Ubytování Góralska Willa se nachází ve městě Ścinawka Górna (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Sarny - Dom Kompozytorów

Zamek Sarny - Dom Kompozytorów

Ubytování (Hotel) Zamek Sarny - Dom Kompozytorów. Folwark Sarny se nachází v obci Ścinawka Górna a nabízí restauraci. K dispozici je také bar a zahrada. K dispozici je pokojová služba a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zamek Sarny - Dom Kompozytorów se nachází ve městě Ścinawka Górna (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Ścinawka Górna

Město Ścinawka Górna se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Ścinawka Górna.