Hledat

Ubytování

Ubytování město Ścibórz

V polském městě Ścibórz (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Opolské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Opolské vojvodství

Penthouse w Wiktoria House

10

Penthouse w Wiktoria House

Ubytování (Apartmán) Penthouse w Wiktoria House. Boasting garden views, Penthouse w Wiktoria House offers accommodation with a terrace and a balcony, around 600 metres from Modern Art Gallery. Ubytování Penthouse w Wiktoria House se nachází ve městě Katowicka 39B/25 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na wsi

10

Dom na wsi

Ubytování (Apartmány) Dom na wsi. Offering city views, Wroclaw 360 Apartment in Szydłowice offers accommodation and a terrace. Ubytování Dom na wsi se nachází ve městě Szydłowice (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w samym sercu Opola

10

Apartament w samym sercu Opola

Ubytování (Apartmán) Apartament w samym sercu Opola. Offering city views, Apartament w samym sercu Opola is an accommodation located in Opole, 3. Ubytování Apartament w samym sercu Opola se nachází ve městě Książąt Opolskich 20-22 m.6 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Brzeg

10

Apart Brzeg

Ubytování (Apartmán) Apart Brzeg. Apart Brzeg offers accommodation in Brzeg, 1.7 km from Brzeg Castle. Guests have access to free WiFi. The apartment has a flat-screen TV. Ubytování Apart Brzeg se nachází ve městě Brzeg (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad Trójkątem

10

Apartament nad Trójkątem

Ubytování (Apartmán) Apartament nad Trójkątem. Apartament nad Trójkątem is situated in Kędzierzyn-Koźle and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Apartament nad Trójkątem se nachází ve městě Aleja Jana Pawła II 58 Kędzierzyn-Koźle 47-220 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Haus Apartament

10

Art Haus Apartament

Ubytování (Apartmán) Art Haus Apartament. Situated in Opole, 5 km from Opole University of Technology, less than 1 km from Piastowska Tower and a 14-minute walk from Opole Amphitheatre, Art Haus... Ubytování Art Haus Apartament se nachází ve městě Konsularna 8 m2 parter (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Kamienica

9,9

Stara Kamienica

Ubytování (Apartmán) Stara Kamienica. Stara Kamienica offers accommodation in Brzeg, 2.8 km from Brzeg Castle. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Stara Kamienica se nachází ve městě ul. Piastowska 24/4 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Lawendowy Zakątek 1

9,9

Apartamenty Lawendowy Zakątek 1

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Lawendowy Zakątek 1. Apartamenty Lawendowy Zakątek 1 se nachází v Opoli, 1,6 km od katedrály svatého kříže, 1,8 km od věže Piastowska a 1,9 km od věže Horního hradu, a nabízí... Ubytování Apartamenty Lawendowy Zakątek 1 se nachází ve městě Opolí (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pod Tężnią

9,9

Apartament Pod Tężnią

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod Tężnią. Apartament Pod Tężnią is situated in Głuchołazy. The apartment features city views and is 20 km from Jeseník. Ubytování Apartament Pod Tężnią se nachází ve městě aleja Jana Pawła II (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Śpij w Nysie Apartments

9,9

Śpij w Nysie Apartments

Ubytování (Apartmán) Śpij w Nysie Apartments. Śpij w Nysie Apartments is located in Nysa. The property features city views and is 26 km from Jarnołtówek. Ubytování Śpij w Nysie Apartments se nachází ve městě Ogrodowa 2/24 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rynek 11B

9,9

Apartament Rynek 11B

Ubytování (Apartmán) Apartament Rynek 11B. Apartament Rynek 11B is set in Opole, 3.4 km from Opole University of Technology, 50 metres from Town Hall, and 70 metres from Opole Market Square. Ubytování Apartament Rynek 11B se nachází ve městě Rynek 11 B/5 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna's Comfort

9,9

Anna's Comfort

Ubytování (Apartmán) Anna's Comfort. Situated 4.4 km from Opole University of Technology, less than 1 km from Piastowska Tower and a 12-minute walk from Opole Amphitheatre, Anna's Comfort... Ubytování Anna's Comfort se nachází ve městě Ul. Powstańców Śląskich 31/5 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kaktus Opole

9,9

Apartament Kaktus Opole

Ubytování (Apartmán) Apartament Kaktus Opole. Apartament Kaktus Opole in Opole offers accommodation with free WiFi, 3. Ubytování Apartament Kaktus Opole se nachází ve městě Opolí (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Centrum - Sunshine

9,8

Apartamenty Centrum - Sunshine

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Centrum - Sunshine. Located in Opole, 5 km from Opole University of Technology and 800 metres from Holy Cross Cathedral, Apartamenty Centrum - Sunshine offers free WiFi and... Ubytování Apartamenty Centrum - Sunshine se nachází ve městě ks. Jana Dzierżona 7/11 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament BellaPola

9,8

Apartament BellaPola

Ubytování (Apartmán) Apartament BellaPola. Apartmán BellaPola se nachází ve městě Nysa a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartament BellaPola se nachází ve městě Mariacka 28 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Hanka

9,8

Domek Hanka

Ubytování (Chata) Domek Hanka. Domek Hanka is located in Biskupice. This chalet has a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Domek Hanka se nachází ve městě (Polsko - Opolské vojvodství).

Park Apartment 216

9,8

Park Apartment 216

Ubytování (Apartmán) Park Apartment 216. Park Apartment 216 is set in Strzelce Opolskie. The apartment has city views and is 47 km from Zabrze. Ubytování Park Apartment 216 se nachází ve městě 1 piętro (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rynek

9,8

Villa Rynek

Ubytování (Apartmány) Villa Rynek. Located 29 km from Opole, Villa Rynek offers accommodation in Góra Świętej Anny. The unit is 40 km from Gliwice. Free private parking is available on site. Ubytování Villa Rynek se nachází ve městě Rynek 8 (Polsko - Opolské vojvodství).

Marlenka

9,8

Marlenka

Ubytování (Apartmán) Marlenka. Marlenka is set in Nysa. The property is 45 km from Stronie Śląskie, and complimentary private parking is featured. Ubytování Marlenka se nachází ve městě Nysa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Między drzewami

9,8

Między drzewami

Ubytování (Prázdninový dům) Między drzewami. Między drzewami s výhledem na hory se nachází v obci Głuchołazy a nabízí zdarma jízdní kola i Wi-Fi. Je zde zahrada a terasa. Ubytování Między drzewami se nachází ve městě Gierałcice 61 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Prudnik

9,8

Apartamenty Prudnik

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Prudnik. Apartamenty Prudnik is situated in Prudnik and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 37 km from Jeseník. Ubytování Apartamenty Prudnik se nachází ve městě 4A Księdza Skowrońskiego (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Rynku

9,8

Apartament Przy Rynku

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Rynku. Set in Opole, 4.2 km from Opole University of Technology and 200 metres from Tower of the Upper Castle, Apartament Przy Rynku offers free WiFi and air... Ubytování Apartament Przy Rynku se nachází ve městě ul. Książat Opolskich 2-6 klatka II 10 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Śpij w Paczkowie Apartments

9,8

Śpij w Paczkowie Apartments

Ubytování (Apartmány) Śpij w Paczkowie Apartments. Apartmány Śpij w Paczkowie s grilem a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Paczków, pouhých 26 km od města Nysa. Ubytování Śpij w Paczkowie Apartments se nachází ve městě Armii Krajowej 33 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MAJA

9,8

Apartament MAJA

Ubytování (Apartmán) Apartament MAJA. Located in Brzeg, just 3.5 km from Brzeg Castle, Apartament MAJA provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartament MAJA se nachází ve městě ul. Zielona 31 3 (Polsko - Opolské vojvodství).

Apartamenty no3

9,8

Apartamenty no3

Ubytování (Apartmán) Apartamenty no3. Apartamenty no3 se nachází ve městě Paczków, 44 km od města Polanica-Zdrój, a nabízí výhled na město. Ubytování Apartamenty no3 se nachází ve městě Pocztowa 3 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamet Marzenie 7 - Opole

9,8

Apartamet Marzenie 7 - Opole

Ubytování (Apartmán) Apartamet Marzenie 7 - Opole. Apartamet Marzenie 7 - Opole features a balcony and is set in Opole, within just 700 metres of Modern Art Gallery and 1.2 km of Wolności Square. Ubytování Apartamet Marzenie 7 - Opole se nachází ve městě 37 Katowicka 1 piętro (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Centrum - Moonlight

9,7

Apartamenty Centrum - Moonlight

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Centrum - Moonlight. Apartamenty Centrum is a self-catering accommodation located in Opole. Ubytování Apartamenty Centrum - Moonlight se nachází ve městě Ks. Jana Dzierżona 7/10 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

INNY Apartament Rynek Opole

9,7

INNY Apartament Rynek Opole

Ubytování (Apartmány) INNY Apartament Rynek Opole. Located in Opole, near Holy Cross Cathedral, St. Aleksy Church and Tower of the Upper Castle, INNY Apartament Rynek Opole features free WiFi. Ubytování INNY Apartament Rynek Opole se nachází ve městě 17 Rynek (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Proseco Apartments

9,7

Proseco Apartments

Ubytování (Apartmány) Proseco Apartments. Set 5 km from Opole University of Technology and less than 1 km from Holy Trinity Church, Proseco Apartments offers accommodation in Opole. Ubytování Proseco Apartments se nachází ve městě Władysława Reymonta 20 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament BellaPola 2

9,7

Apartament BellaPola 2

Ubytování (Apartmán) Apartament BellaPola 2. Apartament BellaPola 2 is located in Nysa. The accommodation is 25 km from Jarnołtówek. Ubytování Apartament BellaPola 2 se nachází ve městě Mariacka 28/4 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ratuszowa 13

9,7

ratuszowa 13

Ubytování (Apartmán) ratuszowa 13. Located in Prudnik in the Opolskie region, ratuszowa 13 has a balcony. Ubytování ratuszowa 13 se nachází ve městě ratuszowa 13 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTY ISKRA

9,7

APARTAMENTY ISKRA

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTY ISKRA. APARTAMENTY ISKRA se nachází v Jemielnici. Opole je vzdálené 35 km. Apartmán je vzdálený 34 km od Gliwic a 39 km od Zabrza. Na letiště Katowice je to 50... Ubytování APARTAMENTY ISKRA se nachází ve městě Jemielnica (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-Henryk

9,6

Apart-Henryk

Ubytování (Apartmány) Apart-Henryk. Apart-Henryk se nachází v Nyse, 26 km od obce Jarnołtówek, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart-Henryk se nachází ve městě Nysa 1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Opole Apartamenty

9,6

Opole Apartamenty

Ubytování (Apartmán) Opole Apartamenty. Opole Apartamenty offers self-catering accommodation with free Wi-Fi, 400 metres from Opole Główne Train Station. Ubytování Opole Apartamenty se nachází ve městě Armii Krajowej 4 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MAGNOLIA

9,6

Apartament MAGNOLIA

Ubytování (Apartmány) Apartament MAGNOLIA. Apartament MAGNOLIA se nachází v Namysłowi v Opolském kraji a nabízí balkon. Oleśnica je vzdálená 32 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartament MAGNOLIA se nachází ve městě Namysłów (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Nad Złotym Potokiem

9,6

Pokoje Gościnne Nad Złotym Potokiem

Ubytování (Chata) Pokoje Gościnne Nad Złotym Potokiem. Situated in Jarnołtówek, 38 km from Ramzová, Pokoje Gościnne Nad Złotym Potokiem features a garden and free WiFi. The lodge offers a children's playground. Ubytování Pokoje Gościnne Nad Złotym Potokiem se nachází ve městě Jarnołtówek 21 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Prestige Opole Centrum

9,6

Apartament Prestige Opole Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Prestige Opole Centrum. Apartament Prestige Opole Centrum se nachází ve 3. patře historického činžovního domu, 2,2 km od Technologické univerzity v Opole, 100 metrů od náměstí... Ubytování Apartament Prestige Opole Centrum se nachází ve městě Ozimska 8/6 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amelia

9,6

Amelia

Ubytování (Prázdninový dům) Amelia. Featuring accommodation with a patio, Amelia is situated in Antoniow. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Amelia se nachází ve městě ul. Powstańców Śląskich 44 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament The Eagle

9,6

Apartament The Eagle

Ubytování (Apartmán) Apartament The Eagle. Apartament The Eagle is located in Opole, 800 metres from Modern Art Gallery, as well as 1.2 km from Wolności Square. This apartment is 1. Ubytování Apartament The Eagle se nachází ve městě Orląt Lwowskich 24/4 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Marzenie 1 - Opole

9,6

Apartament Marzenie 1 - Opole

Ubytování (Apartmán) Apartament Marzenie 1 - Opole. Boasting a children's playground and room service, Apartament Marzenie 1 - Opole is attractively situated in Opole, 500 metres from Modern Art Gallery and... Ubytování Apartament Marzenie 1 - Opole se nachází ve městě 3 piętro (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Mamamiry

9,6

Apartament Mamamiry

Ubytování (Apartmán) Apartament Mamamiry. Apartament Mamamiry se nachází v obci Głuchołazy a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a přístup na balkon. Ubytování Apartament Mamamiry se nachází ve městě 4 Elsnera (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Beskidzka 3

9,5

Apartamenty Beskidzka 3

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Beskidzka 3. Apartamenty Beskidzka 3 features garden views, free WiFi and free private parking, located in Opole, 5 km from Opole University of Technology. Ubytování Apartamenty Beskidzka 3 se nachází ve městě Beskidzka 3 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Na Wyspie

9,5

Apartamenty Na Wyspie

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Na Wyspie. Located in Opole, near Piastowska Tower, Opole Amphitheatre and St. Aleksy Church, Apartamenty Na Wyspie features free WiFi. Ubytování Apartamenty Na Wyspie se nachází ve městě 16 Powstancow Slaskich (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lawendowa Galeria

9,5

Lawendowa Galeria

Ubytování (Apartmán) Lawendowa Galeria. Lawendowa Galeria is located in Krapkowice. The accommodation is 47 km from Jarnołtówek, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Lawendowa Galeria se nachází ve městě Brożec (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mięta Opole

9,5

Mięta Opole

Ubytování (Apartmán) Mięta Opole. Offering garden views, Mięta Opole is an accommodation situated in Opole, less than 1 km from Wolności Square and a 12-minute walk from Modern Art Gallery. Ubytování Mięta Opole se nachází ve městě parter (Polsko - Opolské vojvodství).

Apartament Wyspa Pasieka

9,5

Apartament Wyspa Pasieka

Ubytování (Apartmán) Apartament Wyspa Pasieka. Apartament Wyspa Pasieka in Opole provides accommodation with free WiFi, 4. Ubytování Apartament Wyspa Pasieka se nachází ve městě 11 Listopada 4/1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT BURSZTYNOWA 9

9,5

APARTAMENT BURSZTYNOWA 9

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT BURSZTYNOWA 9. APARTAMENT BURSZTYNOWA 9 is located in Opole, 8 km from Holy Cross Cathedral, 8 km from St. Aleksy Church, as well as 8 km from Town Hall. Ubytování APARTAMENT BURSZTYNOWA 9 se nachází ve městě Bursztynowa 9 Budynek 2-piętro (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Renovated apartment in Opole

9,5

Renovated apartment in Opole

Ubytování (Apartmán) Renovated apartment in Opole. Offering free WiFi and city views, Renovated apartment in Opole is an accommodation set in Opole, just less than 1 km from Modern Art Gallery and a... Ubytování Renovated apartment in Opole se nachází ve městě Ulica armii krajowej 6 Ap 10 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament DeLuxe Flaming - CENTRUM (PKP/PKS)

9,5

Apartament DeLuxe Flaming - CENTRUM (PKP/PKS)

Ubytování (Apartmán) Apartament DeLuxe Flaming - CENTRUM (PKP/PKS). Apartament DeLuxe Flaming - CENTRUM (PKP/PKS) is situated in Opole, 4. Ubytování Apartament DeLuxe Flaming - CENTRUM (PKP/PKS) se nachází ve městě 1 Maja 19/8 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zdrojowa

9,5

Villa Zdrojowa

Ubytování (Privát) Villa Zdrojowa. Villa Zdrojowa se nachází ve městě Otmuchów a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, rodinné pokoje a terasu. Ubytování Villa Zdrojowa se nachází ve městě Otmuchów (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Jeziorna

9,4

Dom Jeziorna

Ubytování (Chata) Dom Jeziorna. Featuring free bikes, a shared lounge, and a garden, Dom Jeziorna offers accommodation in Lubiatów with free WiFi and lake views. Ubytování Dom Jeziorna se nachází ve městě Jeziorna 24d (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)