Hledat

Ubytování

Ubytování město Rudna Mała

V polském městě Rudna Mała (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Rudna Mała

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Rudna Mała

Trzy Korony

8,6

Trzy Korony

Ubytování (Hotel) Trzy Korony. 3-star Trzy Korony hotel in Rudna Mała features 24-hour front desk service along with free, monitored parking. Ubytování Trzy Korony se nachází ve městě Rudna Mała 2C (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Hotel Cztery Pory Roku

8,6

Hotel Cztery Pory Roku

Ubytování (Hotel) Hotel Cztery Pory Roku. Cztery Pory Roku hotel is a 3-star hotel in Rudna Mała, 3 km from Głogów Małopolski with simple, yet elegant rooms with free Wi-Fi. Ubytování Hotel Cztery Pory Roku se nachází ve městě Rudna Mała 35 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & SPA Antyczny Dwór

8,1

Hotel & SPA Antyczny Dwór

Ubytování (Hotel) Hotel & SPA Antyczny Dwór. Tříhvězdičkový Hotel & SPA Antyczny Dwór se nachází v malebné obci Rudna Mała, 8 km od letiště Rzeszów-Jasionka, a nabízí wellness centrum, krytý bazén,... Ubytování Hotel & SPA Antyczny Dwór se nachází ve městě Rudna Mała (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi pod Borem

6,6

Noclegi pod Borem

Ubytování (Hotel) Noclegi pod Borem. Noclegi pod Borem se nachází v obci Rudna Mała a nabízí příjemně zařízené pokoje/apartmány s Wi-Fi zdarma a kabelovou TV, zahradu s grilem a restauraci s... Ubytování Noclegi pod Borem se nachází ve městě Rudna Mała (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Rudna Mała

Město Rudna Mała se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Rudna Mała.