Hledat

Ubytování

Ubytování město Ruda Kościelna

V polském městě Ruda Kościelna (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Svatokřížské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Svatokřížské vojvodství

Tenis Korytnica

10

Tenis Korytnica

Ubytování (Prázdninové domy) Tenis Korytnica. Tenis Korytnica is located in a green area on the hill, 1 km from a forest. It is set in a renovated building from 1900 which is surrounded by trees. Ubytování Tenis Korytnica se nachází ve městě Korytnica 86 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc

10

Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc

Ubytování (Apartmán) Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc provides accommodation in Kielce with free WiFi and lake views. Ubytování Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż )

10

Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż )

Ubytování (Apartmán) Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż ). Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż ) is a property set in Kielce near Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż ) se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulip House

10

Tulip House

Ubytování (Vila) Tulip House. Tulip House, a property with a garden and barbecue facilities, is situated in Kielce, 6 km from Bishops’ of Krakow Palace, 2. Ubytování Tulip House se nachází ve městě Malików 49 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem

10

Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem. Sauna Apartment Leśny nad Zalewem is situated in Kielce, 8 km from Bishops’ of Krakow Palace, 6 km from Echo Shopping Center, and 7 km from Toys Museum. Ubytování Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě Cedzyna 44B (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy Rynku

10

Apartament przy Rynku

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Rynku. Apartament przy Rynku se nachází v Kielcích, pouhých 700 metrů od krakovského paláce a 500 metrů od umělecké galerie BWA, a nabízí terasu. Ubytování Apartament przy Rynku se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Rynku

10

Apartament na Rynku

Ubytování (Apartmán) Apartament na Rynku. Apartament na Rynku in Chęciny features accommodation with free WiFi, 400 metres from Chęciny Castle. Ubytování Apartament na Rynku se nachází ve městě Chęciny (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem

10

Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem. Sauna Apartment s restaurací, zahradou a terasou No.6 Leśny nad Zalewem nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero v Kielcích. Ubytování Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w lesie nad zalewem

10

Domek w lesie nad zalewem

Ubytování (Prázdninové domy) Domek w lesie nad zalewem. Set in Chańcza in the Swietokrzyskie region, Domek w lesie nad zalewem offers accommodation with free private parking. The holiday home offers a terrace. Ubytování Domek w lesie nad zalewem se nachází ve městě Chańcza (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Miętowy

10

Apartament Miętowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Miętowy. Offering free WiFi and river views, Apartament Miętowy is an accommodation situated in Kielce, just less than 1 km from Sienkiewicza Street and a 12-minute... Ubytování Apartament Miętowy se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sielska Chatka

10

Sielska Chatka

Ubytování (Prázdninový dům) Sielska Chatka. Sielska Chatka is situated in Samborzec. This villa features accommodation with free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytování Sielska Chatka se nachází ve městě Samborzec (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Leśny No 5 Green

9,9

Apartament Leśny No 5 Green

Ubytování (Apartmán) Apartament Leśny No 5 Green. Apartament Leśny se nachází pouhých 9 km od krakovského paláce. No 5 Green se nachází v Kielcích a nabízí restauraci, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartament Leśny No 5 Green se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Green Solna

9,9

Apartament Green Solna

Ubytování (Apartmán) Apartament Green Solna. Situated 1.8 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1.6 km from Basilica of the Assumption Day and 1. Ubytování Apartament Green Solna se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z tarasem

9,9

Apartament z tarasem

Ubytování (Apartmán) Apartament z tarasem. Featuring city views, Apartament z tarasem offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.5 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartament z tarasem se nachází ve městě Panoramiczna 2/59 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał

9,9

Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał. Gospodarstwo Agroturystyczne Pytlówka is located in Tarczek and offers a restaurant and a club hall. Free WiFi access is available. Ubytování Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał se nachází ve městě Tarczek 24 (Polsko - Svatokřížské vojvodství).

Friland

9,9

Friland

Ubytování (Chata) Friland. Providing garden views, Friland in Bodzentyn provides accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Friland se nachází ve městě Skorucin 55 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sosnowa

9,9

Apartament Sosnowa

Ubytování (Farma) Apartament Sosnowa. Apartament Sosnowa is set in Nowa Huta and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartament Sosnowa se nachází ve městě Nowa Huta 18a (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Staromiejska

9,9

Apartament Staromiejska

Ubytování (Apartmán) Apartament Staromiejska. Situated in Sandomierz, 2.8 km from Długosz House and 400 metres from St. Paul's Church, Apartament Staromiejska offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartament Staromiejska se nachází ve městě 21e Staromiejska (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Świetnokrzyska Chata

9,9

Świetnokrzyska Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Świetnokrzyska Chata. Świetnokrzyska Chata is situated in Bodzentyn and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytování Świetnokrzyska Chata se nachází ve městě Psary Stara Wieś 102B (Bodzentyn) (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment Plac Wolności Centrum

9,9

Sauna Apartment Plac Wolności Centrum

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment Plac Wolności Centrum. Boasting a spa bath, Sauna Apartment Plac Wolności Centrum is situated in Kielce. Ubytování Sauna Apartment Plac Wolności Centrum se nachází ve městě 9 plac Wolności (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT PRZYTULNY

9,9

APARTAMENT PRZYTULNY

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT PRZYTULNY. APARTAMENT PRZYTULNY, a property with a restaurant, is located in Kielce, 1.5 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1. Ubytování APARTAMENT PRZYTULNY se nachází ve městě Karczówkowska 10/5 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sleep4YOU

9,9

Sleep4YOU

Ubytování (Apartmány) Sleep4YOU. Situated in Kielce in the Swietokrzyskie region, Sleep4YOU features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sleep4YOU se nachází ve městě ul. Malików 56/1 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum

9,9

Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum. Set in Kielce, 700 metres from Bishops’ of Krakow Palace, Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum offers accommodation with a restaurant, free WiFi and an... Ubytování Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum se nachází ve městě Henryka Sienkiewicza 9A (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem

9,9

Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem. Set just 9 km from Bishops’ of Krakow Palace, Sauna Apartment No. Ubytování Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z garażem podziemnym

9,8

Apartament z garażem podziemnym

Ubytování (Apartmány) Apartament z garażem podziemnym. Apartament z garażem podziemnym has garden views, free WiFi and free private parking, set in Kielce, 3.8 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartament z garażem podziemnym se nachází ve městě Jana Karskiego 32/6 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament No.1

9,8

Apartament No.1

Ubytování (Apartmán) Apartament No.1. Apartament No.1 is located in Busko-Zdrój. It is situated less than 1 km from Zielona Art Gallery and features free WiFi plus a 24-hour front desk. Ubytování Apartament No.1 se nachází ve městě Osiedle Pułaskiego 1/42 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Barycz - Domek Marcel

9,8

Agroturystyka Barycz - Domek Marcel

Ubytování (Farma) Agroturystyka Barycz - Domek Marcel. Located in Końskie, Agroturystyka Barycz - Domek Marcel offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Agroturystyka Barycz - Domek Marcel se nachází ve městě Barycz 46 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament "Marzanna"

9,8

Apartament "Marzanna"

Ubytování (Apartmán) Apartament "Marzanna". Located in Sandomierz in the Swietokrzyskie region, Apartament "Marzanna" features a balcony. It is set 2. Ubytování Apartament "Marzanna" se nachází ve městě Tadeusza Króla 1/21 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac w Sichowie

9,8

Pałac w Sichowie

Ubytování (Apartmán) Pałac w Sichowie. Pałac w Sichowie is set in Rytwiany and offers free bikes, a garden and a tennis court. The apartment has garden views and is 40 km from Mielec. Ubytování Pałac w Sichowie se nachází ve městě Sichów Duży 88 Pałac (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatyzowany Apartament Paris

9,8

Klimatyzowany Apartament Paris

Ubytování (Apartmán) Klimatyzowany Apartament Paris. Set in Kielce, 1.2 km from Bishops’ of Krakow Palace, Klimatyzowany Apartament Paris offers accommodation with a restaurant, free WiFi and a 24-hour front... Ubytování Klimatyzowany Apartament Paris se nachází ve městě Astronautów 5a (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kafka

9,8

Kafka

Ubytování (Apartmán) Kafka. Offering garden views, Kafka is an accommodation situated in Sandomierz, 1.7 km from Długosz House and 1.4 km from St. Paul's Church. Ubytování Kafka se nachází ve městě 10 Ogrodowa (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Husarski

9,8

Gościniec Husarski

Ubytování (Farma) Gościniec Husarski. Set in Sandomierz in the Swietokrzyskie region and Długosz House reachable within 4. Ubytování Gościniec Husarski se nachází ve městě Rzeczyca Mokra 110 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Witówka

9,8

Domek Witówka

Ubytování (Chata) Domek Witówka. Located in Bieliny in the Swietokrzyskie region, Domek Witówka features a terrace and garden views. Ubytování Domek Witówka se nachází ve městě Wspólna 58 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegant Apartment Rynek Downtown

9,8

Elegant Apartment Rynek Downtown

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment Rynek Downtown. Situated in city centre 500 metres from Bishops’ of Krakow Palace in Kielce, this renovated apartment features a balcony. Ubytování Elegant Apartment Rynek Downtown se nachází ve městě Warszawska 5 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne na Szlaku Jabłkowym

9,8

Pokoje Gościnne na Szlaku Jabłkowym

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne na Szlaku Jabłkowym. Set in Sandomierz, 400 metres from Długosz House, Pokoje Gościnne na Szlaku Jabłkowym offers air-conditioned rooms and free bikes. Ubytování Pokoje Gościnne na Szlaku Jabłkowym se nachází ve městě ŻYDOWSKA 7 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka u Moniki

9,8

Agroturystyka u Moniki

Ubytování (Farma) Agroturystyka u Moniki. Featuring garden views, Agroturystyka u Moniki provides accommodation with a patio and a kettle, around 13 km from Sabat Krajno Ski Lift. Ubytování Agroturystyka u Moniki se nachází ve městě ul. Ksiedza J. Marszalka 90 Masłów Pierwszy (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Extra Home

9,8

Apartment Extra Home

Ubytování (Apartmán) Apartment Extra Home. Apartment My Extra Home is a self-catering accommodation located in a modern, monitored building central Kielce, 300 metres from Sienkiewicza Street, the... Ubytování Apartment Extra Home se nachází ve městě ul.Solna 4a/13 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegant Apartment Warszawska

9,8

Elegant Apartment Warszawska

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment Warszawska. Elegant Apartment Warszawska is set in Kielce, 5 km from Bishops’ of Krakow Palace and 3 km from Echo Shopping Center, in an area where hiking can be... Ubytování Elegant Apartment Warszawska se nachází ve městě Warszawska 218E (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegant Apartment Astronautów Centrum

9,8

Elegant Apartment Astronautów Centrum

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment Astronautów Centrum. Elegant Apartment Centrum - Kielce offers accommodation in Kielce, 1 km from Bishops’ of Krakow Palace and 500 metres from Toys Museum. Ubytování Elegant Apartment Astronautów Centrum se nachází ve městě Astronautów 1 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatyzowany Apartament Londyn

9,8

Klimatyzowany Apartament Londyn

Ubytování (Apartmán) Klimatyzowany Apartament Londyn. Located in Kielce, 1.4 km from Bishops’ of Krakow Palace and 700 metres from Toys Museum, Klimatyzowany Apartament Londyn provides accommodation with free... Ubytování Klimatyzowany Apartament Londyn se nachází ve městě Astronautów 5A (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne WIDNOKRĄG

9,8

Pokoje Gościnne WIDNOKRĄG

Ubytování (Bed and breakfast) Pokoje Gościnne WIDNOKRĄG. Offering garden views, Pokoje Gościnne WIDNOKRĄG in Sandomierz offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Pokoje Gościnne WIDNOKRĄG se nachází ve městě ul. Opatowska 19 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Mickiewicza

9,8

Apartament Mickiewicza

Ubytování (Apartmán) Apartament Mickiewicza. Offering city views, Apartament Mickiewicza is an accommodation set in Sandomierz, 2 km from Długosz House and 1.1 km from St. Paul's Church. Ubytování Apartament Mickiewicza se nachází ve městě 2 piętro (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW

9,8

APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW. Boasting garden views, APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW features accommodation with a balcony, around 200 metres from Bishops’ of... Ubytování APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cicha Oaza

9,8

Cicha Oaza

Ubytování (Apartmán) Cicha Oaza. Cicha Oaza in Kielce offers accommodation with free WiFi, 2.3 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1.7 km from Karczówka Monastery and 1. Ubytování Cicha Oaza se nachází ve městě Mielczarskiego 59A/2 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Złota 15

9,8

Apartamenty Złota 15

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Złota 15. Apartamenty Złota 15 features garden views, free WiFi and free private parking, set in Kielce, 1.7 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartamenty Złota 15 se nachází ve městě ul. Złota 15 14 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments

9,8

Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments. Featuring river views, Luxury Apartments features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Luxury Apartments se nachází ve městě Zagnańska 78/51 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair

9,8

Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair

Ubytování (Apartmány) Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair. Set 6 km from Bishops’ of Krakow Palace, Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair se nachází ve městě ul. Malików 56 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlisko Vincent

9,8

Siedlisko Vincent

Ubytování (Farma) Siedlisko Vincent. Located in Szydłów, 34 km from Busko-Zdrój, Siedlisko Vincent provides a shared lounge and free WiFi. The farm stay offers a children's playground. Ubytování Siedlisko Vincent se nachází ve městě Grabki Duże 80 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment Rynek Downtown

9,8

Sauna Apartment Rynek Downtown

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment Rynek Downtown. Featuring city views, Sauna Apartment Rynek Downtown provides accommodation with a restaurant and a balcony, around less than 1 km from Bishops’ of Krakow... Ubytování Sauna Apartment Rynek Downtown se nachází ve městě Warszawska 7 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem

9,8

Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem. Featuring garden views, Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem offers accommodation with a balcony and a kettle, around 9 km from Bishops’ of Krakow... Ubytování Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě cedzyna 44B 17 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Solnej z widokiem

9,8

Apartament na Solnej z widokiem

Ubytování (Apartmán) Apartament na Solnej z widokiem. Boasting a balcony with lake views, and a restaurant and a bar, Apartament na Solnej z widokiem can be found in Kielce, close to Bishops’ of Krakow Palace... Ubytování Apartament na Solnej z widokiem se nachází ve městě Solna 4a 32 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)