Hledat

Ubytování

Ubytování město Rossosz

V polském městě Rossosz (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Rossosz

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Rossosz

Agroturystyka Rossa

9,9

Agroturystyka Rossa

Ubytování (Rezort) Agroturystyka Rossa. Agroturystyka Rossa in Rossosz has a garden and a terrace. There is a children's playground and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Agroturystyka Rossa se nachází ve městě Rossosz (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny domek Rossa

Leśny domek Rossa

Ubytování (Chata) Leśny domek Rossa. Located in Rossosz, Leśny domek Rossa offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Leśny domek Rossa se nachází ve městě Rossosz (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Rossa

Domki Rossa

Ubytování (Apartmány) Domki Rossa. Located in Rossosz, Domki Rossa features accommodation with free WiFi. The daily breakfast offers continental and buffet options. Ubytování Domki Rossa se nachází ve městě Rossosz (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Rossosz

Město Rossosz se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Rossosz.