Hledat

Ubytování

Ubytování město Ratiboř

V polském městě Ratiboř (Polsko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ratiboř

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ratiboř

Chopina 4

9,8

Chopina 4

Ubytování (Apartmány) Chopina 4. With city views, Chopina 4 is situated in Racibórz and has free WiFi. Ubytování Chopina 4 se nachází ve městě Fryderyka Chopina 4/7 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Browarna 1

9,8

Browarna 1

Ubytování (Apartmán) Browarna 1. Browarna 1 is set in Racibórz. The accommodation is 26 km from Rybnik, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Browarna 1 se nachází ve městě 1 Browarna 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Piano

9,6

Apartament Piano

Ubytování (Apartmán) Apartament Piano. Situated in Racibórz, Apartament Piano offers self-catering accommodation with free WiFi. The unit is 28 km from Ostrava. Ubytování Apartament Piano se nachází ve městě Warynskiego 3b 5 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Piano 3

9,5

Apartament Piano 3

Ubytování (Apartmán) Apartament Piano 3. Apartament Piano 3 is located in Racibórz. The accommodation is 26 km from Rybnik. Ubytování Apartament Piano 3 se nachází ve městě Lwowska 9a/3 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Piano 2

9,5

Apartament Piano 2

Ubytování (Apartmán) Apartament Piano 2. Set in Racibórz, Apartament Piano 2 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 26 km from Rybnik. Ubytování Apartament Piano 2 se nachází ve městě ul. Wileńska 10/6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Starowiejska

9,5

Willa Starowiejska

Ubytování (Hotel) Willa Starowiejska. Willa Starowiejska se nachází ve městě Ratiboř a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, vířivku, saunu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Willa Starowiejska se nachází ve městě Starowiejska 67 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasco

9,5

Vasco

Ubytování (Apartmány) Vasco. Set in Racibórz, 27 km from Rybnik, Vasco offers a garden and free WiFi. A barbecue and a terrace are available for guests at the apartment to use. Ubytování Vasco se nachází ve městě Ul.Ogrodowa 27 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Mariańska 103

9,4

Apartamenty Mariańska 103

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Mariańska 103. Situated in Racibórz in the Silesia region, Apartamenty Mariańska 103 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamenty Mariańska 103 se nachází ve městě ul.Maraińska 103 103 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sokół

9,4

Sokół

Ubytování (Apartmán) Sokół. Located in Racibórz, Sokół offers accommodation in an apartment with a satellite flat-screen TV and free Wi-Fi. Free private parking is available on site. Ubytování Sokół se nachází ve městě ul. Stefana Żeromskiego 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antiqua

9,4

Villa Antiqua

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Antiqua. Villa Antiqua offers air-conditioned accommodation in a peaceful and natural area. Ubytování Villa Antiqua se nachází ve městě Piotrowska 16 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sudecka

9,4

Willa Sudecka

Ubytování (Aparthotel) Willa Sudecka. Set in Racibórz in the Silesia region, Willa Sudecka offers accommodation with free private parking. Ubytování Willa Sudecka se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black & White

9,3

Black & White

Ubytování (Apartmán) Black & White. Black & White is located in Racibórz, 2 km from the Market Square. It offers accommodation in well-equipped modern apartments with free Wi-Fi. Ubytování Black & White se nachází ve městě Chodkiewicza 14 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Sportowca

9,3

Dom Sportowca

Ubytování (Bed and breakfast) Dom Sportowca. Dom Sportowca se nachází ve městě Racibórz a nabízí ubytování s klimatizací, Wi-Fi zdarma a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Dom Sportowca se nachází ve městě 4 Zamkowa (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaktus Chill & Sleeping

9,3

Kaktus Chill & Sleeping

Ubytování (Aparthotel) Kaktus Chill & Sleeping. Kaktus Chill & Sleeping se nachází v Raciboři, 25 km od Rybníku, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kaktus Chill & Sleeping se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Racibórz Centrum

9,2

Hostel Racibórz Centrum

Ubytování (Hostel) Hostel Racibórz Centrum. Hostel Racibórz is offering accommodation in Racibórz. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Hostel Racibórz Centrum se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie przy Rynku

9

Mieszkanie przy Rynku

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie przy Rynku. Situated in Racibórz, Mieszkanie przy Rynku features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 26 km from Rybnik. Ubytování Mieszkanie przy Rynku se nachází ve městě Odrzańska 2a/1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Biskupi

9

Zajazd Biskupi

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Biskupi. Zajazd Biskupi nabízí ubytování v Racibórzu, 850 metrů od centra města. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zajazd Biskupi se nachází ve městě Londzina 45 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Racibor

8,8

Hotel Racibor

Ubytování (Hotel) Hotel Racibor. Hotel Racibor is located only 200 metres from the Market Square and offers elegant rooms with free Wi-Fi and cable TV. Ubytování Hotel Racibor se nachází ve městě ul Wojska Polskiego 25 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Green Garden

8,8

Apartamenty Green Garden

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Green Garden. Apartamenty Green Garden nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Raciboři. Ubytování Apartamenty Green Garden se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Marrakesz

8,6

Apartament Marrakesz

Ubytování (Apartmán) Apartament Marrakesz. Apartament Marrakesz is located in Racibórz. The property has city views and is 26 km from Rybnik. Ubytování Apartament Marrakesz se nachází ve městě Ogrodowa 15a/6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartments

8,6

Family Apartments

Ubytování (Apartmán) Family Apartments. Family Apartments is located in Racibórz. The property has city views and is 27 km from Rybnik. Ubytování Family Apartments se nachází ve městě Ludwika Waryńskiego 18B (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przejazdowa

8,5

Apartament Przejazdowa

Ubytování (Apartmán) Apartament Przejazdowa. Apartament Przejazdowa is set in Racibórz. The accommodation is 25 km from Rybnik, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartament Przejazdowa se nachází ve městě ul. Przejazdowa 8A 10 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polonia Raciborz

8,2

Polonia Raciborz

Ubytování (Hotel) Polonia Raciborz. Polonia Racibórz is located in Racibórz, within short walking distance of the Old Market Square and the shopping area. Ubytování Polonia Raciborz se nachází ve městě Pl. Dworcowy 16 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasco piętro

7,8

Vasco piętro

Ubytování (Privát) Vasco piętro. Vasco piętro is set in Racibórz. The property has city views and is 27 km from Rybnik. Ubytování Vasco piętro se nachází ve městě Ogrodowa 27 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Iza

6,7

Gościniec Iza

Ubytování (Privát) Gościniec Iza. Located in Racibórz, 25 km from Rybnik, Gościniec Iza provides a bar and free WiFi. Ubytování Gościniec Iza se nachází ve městě 28 Bosacka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pozytywny Apartament przy Rynku

Pozytywny Apartament przy Rynku

Ubytování (Apartmán) Pozytywny Apartament przy Rynku. Pozytywny Apartament przy Rynku is located in Racibórz. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Pozytywny Apartament przy Rynku se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BUNIA

BUNIA

Ubytování (Penzion) BUNIA. BUNIA features accommodation in Racibórz. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování BUNIA se nachází ve městě ul. Rudzka 55F (Polsko - Slezské vojvodství).

Vasco Kwatera

Vasco Kwatera

Ubytování (Privát) Vasco Kwatera. Set in Racibórz, Vasco Kwatera offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. The property has city views and is 27 km from Rybnik. Ubytování Vasco Kwatera se nachází ve městě Ogrodowa 27/2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Łąkowa Racibórz

Apartament Łąkowa Racibórz

Ubytování (Apartmán) Apartament Łąkowa Racibórz. Set in Racibórz in the Silesia region, Apartament Łąkowa Racibórz has a balcony. The accommodation is 27 km from Rybnik. Ubytování Apartament Łąkowa Racibórz se nachází ve městě Łąkowa 2 2a/11 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Chopina4

Studio Chopina4

Ubytování (Apartmán) Studio Chopina4. Studio Chopina4 is located in Racibórz and offers a restaurant. The accommodation is 26 km from Rybnik. Ubytování Studio Chopina4 se nachází ve městě 4 Fryderyka Chopina parter 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Długa 7

Apartamenty Długa 7

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Długa 7. Located in Racibórz, Apartamenty Długa 7 provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Apartamenty Długa 7 se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament JAG 5

Apartament JAG 5

Ubytování (Apartmán) Apartament JAG 5. Situated in Racibórz in the Silesia region, Apartament JAG 5 features a balcony. The apartment has city views and is 47 km from Zabrze. Ubytování Apartament JAG 5 se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miętowy

Miętowy

Ubytování (Apartmán) Miętowy. Miętowy is situated in Racibórz. The apartment features garden views and is 26 km from Rybnik. Ubytování Miętowy se nachází ve městě Drzymały 6 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rudzka 77

Rudzka 77

Ubytování (Apartmán) Rudzka 77. Rudzka 77 is situated in Racibórz. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Ostrava is 30 km from the apartment. Ubytování Rudzka 77 se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Piano Centrum

Apartament Piano Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Piano Centrum. Apartament Piano Centrum is situated in Racibórz. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Apartament Piano Centrum se nachází ve městě Ratiboř (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Ratiboř

Město Ratiboř se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování v polském městě Ratiboř.