Hledat

Ubytování

Ubytování město Rataje

V polském městě Rataje (Polsko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Velkopolské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Velkopolské vojvodství

Apartment Parkowa

10

Apartment Parkowa

Ubytování (Apartmán) Apartment Parkowa. Boasting city views, Apartment Parkowa features accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Poznań Palm House. Ubytování Apartment Parkowa se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bukowska MTP

10

Bukowska MTP

Ubytování (Apartmán) Bukowska MTP. Set in Poznań, 1.7 km from Poznań Grand Theatre, 1.7 km from Poznań Palm House and 1. Ubytování Bukowska MTP se nachází ve městě Jeżyce (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 You Apart Hotel

10

4 You Apart Hotel

Ubytování (Apartmán) 4 You Apart Hotel. 4 You Apart Hotel is located in Swarzędz. This apartment offers a terrace as well as free WiFi. Ubytování 4 You Apart Hotel se nachází ve městě Swarzędz (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL Apartments - Antares

10

EL Apartments - Antares

Ubytování (Apartmán) EL Apartments - Antares. ELLMANN Apartments - Antares - check in 24h is located in Poznań, 400 metres from City Hall, 500 metres from Royal Castle, as well as 600 metres from... Ubytování EL Apartments - Antares se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Trzebisławki

10

Dwór Trzebisławki

Ubytování (Penzion) Dwór Trzebisławki. Located in Środa Wielkopolska, Dwór Trzebisławki provides a garden. The accommodation offers free WiFi. Ubytování Dwór Trzebisławki se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nowoczesny apartament: Targi I MTP I Park Wilsona I PKP

10

Nowoczesny apartament: Targi I MTP I Park Wilsona I PKP

Ubytování (Apartmán) Nowoczesny apartament: Targi I MTP I Park Wilsona I PKP. Offering free WiFi and free private parking, Nowoczesny apartament: Targi I MTP I Park Wilsona I PKP is located in Poznań, just less than 1 km from Poznan... Ubytování Nowoczesny apartament: Targi I MTP I Park Wilsona I PKP se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Nasturcja

10

Willa Nasturcja

Ubytování (Vila) Willa Nasturcja. Willa Nasturcja is situated in Wielen Zaobrzanski and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. The accommodation is 41 km from Lipno. Ubytování Willa Nasturcja se nachází ve městě Jodłowa 14 Wieleń (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT OVOC

10

APARTAMENT OVOC

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT OVOC. APARTAMENT OVOC se nachází v Chodzieži a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování APARTAMENT OVOC se nachází ve městě Chodzież (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Opieszyn

10

Apartament Opieszyn

Ubytování (Apartmán) Apartament Opieszyn. Apartmán Opieszyn se nachází ve Wrześni a nabízí terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán je vzdálený 44 km od Poznaně a 48 km od Konina. Ubytování Apartament Opieszyn se nachází ve městě Wrzesnia (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro na Wapniarni

10

Agro na Wapniarni

Ubytování (Farma) Agro na Wapniarni. Agro na Wapniarni se nachází v Białle a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Agro na Wapniarni se nachází ve městě Trzcianka (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bóżnicza

10

Apartament Bóżnicza

Ubytování (Apartmán) Apartament Bóżnicza. Ubytování se nachází v Poznani, necelý 1 km od královského hradu, 11 minut chůze od kostela sv. Ubytování Apartament Bóżnicza se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W centrum

10

W centrum

Ubytování (Apartmán) W centrum. W centrum is set in Piła. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování W centrum se nachází ve městě 78 Władysława Sikorskiego Piętro 1 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jana Matejki

10

Apartament Jana Matejki

Ubytování (Apartmán) Apartament Jana Matejki. Apartament Jana Matejki in Poznań features accommodation with free WiFi, less than 1 km from Poznan International Fair, 1.7 km from Philharmonic and 2. Ubytování Apartament Jana Matejki se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Maxi

10

Apartament Maxi

Ubytování (Apartmán) Apartament Maxi. Offering free WiFi and free private parking, Apartament Maxi is set in Poznań, just 400 metres from City Hall. The property is 2. Ubytování Apartament Maxi se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zagroda Olszówka

10

Zagroda Olszówka

Ubytování (Prázdninový dům) Zagroda Olszówka. Zagroda Olszówka nabízí ubytování se zahradou v obci Przykona. K dispozici je také terasa. Zagroda Olszówka stojí 16 km od Uniejowa a 49 km od Kalisze. Ubytování Zagroda Olszówka se nachází ve městě (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biznesowo - Ostrów

10

Biznesowo - Ostrów

Ubytování (Apartmán) Biznesowo - Ostrów. Biznesowo - Ostrów is located in Ostrów Wielkopolski and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Biznesowo - Ostrów se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Poznań Wilda by Renters

10

Apartments Poznań Wilda by Renters

Ubytování (Apartmán) Apartments Poznań Wilda by Renters. Apartments Poznań Wilda nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Poznani, 2,2 km od Starého Browaru, 2,5 km od Filharmonie a 2,6 km od kostela sv. Ubytování Apartments Poznań Wilda by Renters se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Vintage

10

Modern Vintage

Ubytování (Apartmán) Modern Vintage. Modern Vintage se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski. 21 km od Kalisza. K dispozici je také terasa. Ubytování Modern Vintage se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IMPERO Apartment ART-Poznań

10

IMPERO Apartment ART-Poznań

Ubytování (Apartmán) IMPERO Apartment ART-Poznań. ART Apartment is located in Poznań, 400 metres from City Hall, 400 metres from Royal Castle, and 500 metres from National Museum. Ubytování IMPERO Apartment ART-Poznań se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wieleń Domki

10

Wieleń Domki

Ubytování (Prázdninové domy) Wieleń Domki. Located in Wielen Zaobrzanski, 40 km from Lipno, Wieleń Domki provides a terrace and free WiFi. Ubytování Wieleń Domki se nachází ve městě Wielen Zaobrzanski (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Loft 2 Apartament Rynek 9

10

Loft 2 Apartament Rynek 9

Ubytování (Apartmán) Loft 2 Apartament Rynek 9. Loft 2 Apartament Rynek is located in Chodzież. This apartment also has free WiFi. The apartment also includes 1 bathroom. Ubytování Loft 2 Apartament Rynek 9 se nachází ve městě Chodzież (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dziesiąte Piętro

10

Dziesiąte Piętro

Ubytování (Apartmán) Dziesiąte Piętro. Dziesiąte Piętro offers accommodation in Poznań, 3.6 km from Stary Browar and 3.6 km from St. Stanislaus the Bishop Church. This apartment is 3. Ubytování Dziesiąte Piętro se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strzelecka - City Centre

10

Strzelecka - City Centre

Ubytování (Apartmán) Strzelecka - City Centre. Strzelecka - City Centre in Poznań features accommodation with free WiFi, less than 1 km from St. Ubytování Strzelecka - City Centre se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matejki 61

10

Apartments Matejki 61

Ubytování (Apartmán) Apartments Matejki 61. Apartments Matejki 61 is situated in Poznań, a few steps from Poznań Palm House and less than 1 km from Poznan International Fair, in an area where hiking... Ubytování Apartments Matejki 61 se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wujka - Południowy

10

Apartamenty Wujka - Południowy

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Wujka - Południowy. Apartamenty Wujka - Południowy offers accommodation in Poznań, 1 km from Stary Browar and 1.3 km from Philharmonic. Ubytování Apartamenty Wujka - Południowy se nachází ve městě Wilda (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Movie Apartment Jeżyce

10

Movie Apartment Jeżyce

Ubytování (Apartmán) Movie Apartment Jeżyce. Set in Poznań and only 1.2 km from Philharmonic, Movie Apartment Jeżyce offers accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Movie Apartment Jeżyce se nachází ve městě Jeżyce (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Antresola

10

Apartament Antresola

Ubytování (Apartmán) Apartament Antresola. Apartament Antresola se nachází v Złotowie a nabízí terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán má 3 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Apartament Antresola se nachází ve městě Złotów (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Central Apartments Poznań Wozna by Renters

10

Central Apartments Poznań Wozna by Renters

Ubytování (Apartmán) Central Apartments Poznań Wozna by Renters. Central Apartments Poznań Wozna se nachází v Poznani, 200 metrů od radnice, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Central Apartments Poznań Wozna by Renters se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Alicji

10

Noclegi u Alicji

Ubytování (Apartmány) Noclegi u Alicji. Noclegi u Alicji se nachází v Gołuchowě a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Noclegi u Alicji se nachází ve městě Gołuchów (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament targowy

9,9

Apartament targowy

Ubytování (Apartmán) Apartament targowy. Situated in Poznań, 400 metres from Poznań Palm House and 1. Ubytování Apartament targowy se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Relaks & Wypoczynek

9,9

Dom Relaks & Wypoczynek

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Relaks & Wypoczynek. Dom Relaks & Wypoczynek is located in Skoki and offers free bikes, a tennis court and barbecue facilities. Ubytování Dom Relaks & Wypoczynek se nachází ve městě ul. Rogozinska 21 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MALTA

9,9

Apartament MALTA

Ubytování (Apartmán) Apartament MALTA. Offering a terrace and city view, Apartament MALTA is located in Poznań, 6 km from St. Stanislaus the Bishop Church and 6 km from City Hall. Ubytování Apartament MALTA se nachází ve městě Nowe Miasto (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bimba - Free Parking

9,9

Apartament Bimba - Free Parking

Ubytování (Apartmán) Apartament Bimba - Free Parking. Set in Poznań, a few steps from City Hall and 300 metres from St. Stanislaus the Bishop Church, Apartament Bimba - Free Parking offers air conditioning. Ubytování Apartament Bimba - Free Parking se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Areną

9,9

Pod Areną

Ubytování (Apartmán) Pod Areną. Situated in Poznań, less than 1 km from Poznań Palm House, Pod Areną features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Pod Areną se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirror Apartment

9,9

Mirror Apartment

Ubytování (Apartmán) Mirror Apartment. Offering free WiFi and garden views, Mirror Apartment is an accommodation situated in Ostrów Wielkopolski. Ubytování Mirror Apartment se nachází ve městě Zębcowska 53 G 3 (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Old House Apartments Poznań

9,9

Old House Apartments Poznań

Ubytování (Apartmány) Old House Apartments Poznań. Located 200 metres from City Hall in Poznań, Old House Apartments Poznań provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Old House Apartments Poznań se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament GRASEN

9,9

Apartament GRASEN

Ubytování (Apartmán) Apartament GRASEN. Featuring city views, Apartament GRASEN features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.5 km from City Hall. Ubytování Apartament GRASEN se nachází ve městě Nowe Miasto (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

International Fair, Business Apartment

9,9

International Fair, Business Apartment

Ubytování (Apartmán) International Fair, Business Apartment. Featuring city views, International Fair, Business Apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Poznan... Ubytování International Fair, Business Apartment se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

eswiety10

9,9

eswiety10

Ubytování (Apartmán) eswiety10. Situated in Poznań, 700 metres from National Museum, eswiety10 features accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování eswiety10 se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drewniana Zagroda Dom Wakacyjny

9,9

Drewniana Zagroda Dom Wakacyjny

Ubytování (Prázdninový dům) Drewniana Zagroda Dom Wakacyjny. Drewniana Zagroda Dom Wakacyjny is a detached holiday home set in Jaszkowo in the Greater Poland Region and is 30 km from Poznań. Ubytování Drewniana Zagroda Dom Wakacyjny se nachází ve městě Jaszkowo 25 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chillout Polna

9,9

Chillout Polna

Ubytování (Apartmán) Chillout Polna. Featuring a balcony with city views, and a shared lounge and a terrace, Chillout Polna can be found in Poznań, close to Poznań Palm House and 2 km from... Ubytování Chillout Polna se nachází ve městě Jeżyce (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Moderno POZ

9,9

Studio Moderno POZ

Ubytování (Apartmán) Studio Moderno POZ. Set in a modern building near the Warta river in Poznań, Studio Moderno POZ is located 400 metres from Old Town Square. Free WiFi is featured . Ubytování Studio Moderno POZ se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Centrum Półwiejska

9,9

Studio Centrum Półwiejska

Ubytování (Apartmán) Studio Centrum Półwiejska. Studio Centrum Półwiejska is set in the Stare Miasto District district of Poznań, 700 metres from National Museum, less than 1 km from Stary Browar and a... Ubytování Studio Centrum Półwiejska se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka DANA

9,9

Agroturystyka DANA

Ubytování (Farma) Agroturystyka DANA. Set in Debrzno, 41 km from Borne, Agroturystyka DANA offers free bikes and free WiFi. Ubytování Agroturystyka DANA se nachází ve městě Strzeczona 1 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przytulny Podolany

9,9

Apartament Przytulny Podolany

Ubytování (Apartmán) Apartament Przytulny Podolany. Apartament Przytulny Podolany se nachází v Poznani, 5 km od poznaňského Velkého divadla a 6 km od Národního muzea. V okolí se můžete věnovat pěší... Ubytování Apartament Przytulny Podolany se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Ogrodników

9,9

Domek Ogrodników

Ubytování (Chata) Domek Ogrodników. Domek Ogrodników se nachází v malebné oblasti protkané cyklistickými stezkami a trasami pro turistiku na koních. Nabízí dřevěný bungalov s terasou. Ubytování Domek Ogrodników se nachází ve městě Frankowo (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przyjazne mieszkanie na Starym Miescie

9,9

Przyjazne mieszkanie na Starym Miescie

Ubytování (Apartmán) Przyjazne mieszkanie na Starym Miescie. Offering garden views, Przyjazne mieszkanie na Starym Miescie is an accommodation set in Gniezno, less than 1 km from Archdiocese Museum in Gniezno and a... Ubytování Przyjazne mieszkanie na Starym Miescie se nachází ve městě 3 Maja 32/4 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT LIPOWA

9,9

APARTAMENT LIPOWA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT LIPOWA. Offering free WiFi and garden views, APARTAMENT LIPOWA is an accommodation situated in Piła. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování APARTAMENT LIPOWA se nachází ve městě aleja Lipowa 6/5 - Drugie Piętro (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rataje Park

9,9

Apartament Rataje Park

Ubytování (Apartmán) Apartament Rataje Park. Offering garden views, Apartament Rataje Park is an accommodation set in Poznań, 3.5 km from City Hall and 3.7 km from Royal Castle. Ubytování Apartament Rataje Park se nachází ve městě Poznaň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 All Apart Hotel

9,9

4 All Apart Hotel

Ubytování (Apartmán) 4 All Apart Hotel. Boasting a garden and a terrace, 4 All Apart Hotel features accommodation in Swarzędz with free WiFi and garden views. Ubytování 4 All Apart Hotel se nachází ve městě Osiedle Mielżyńskiego 113/18 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Town Hall Apartment

9,9

Town Hall Apartment

Ubytování (Apartmán) Town Hall Apartment. Offering city views, Town Hall Apartment is an accommodation set in Poznań, 60 metres from City Hall and 300 metres from St. Stanislaus the Bishop Church. Ubytování Town Hall Apartment se nachází ve městě Stare Miasto District (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)