Hledat

Ubytování

Ubytování město Radogoszcz

V polském městě Radogoszcz (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Lodžské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Lodžské vojvodství

Hollywood Apartament Piotrkowska

10

Hollywood Apartament Piotrkowska

Ubytování (Apartmán) Hollywood Apartament Piotrkowska. Hollywood Apartament Piotrkowska, a property with a terrace, is located in Łódź, 700 metres from Piotrkowska Street. Ubytování Hollywood Apartament Piotrkowska se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Legionów 66

10

Apartament Legionów 66

Ubytování (Apartmán) Apartament Legionów 66. Located 2.2 km from Atlas Arena and 2.7 km from Lódź MT Trade Fairs in Łódź, Apartament Legionów 66 offers accommodation with a kitchen. Ubytování Apartament Legionów 66 se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Centrum Suite

10

Apartamenty Centrum Suite

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Centrum Suite. Apartamenty Centrum Suite is set in Piotrków Trybunalski. The accommodation is 48 km from Pabianice. Ubytování Apartamenty Centrum Suite se nachází ve městě Polskiej Organizacji Wojskowej 6 (Polsko - Lodžské vojvodství).

ARKADIA - Domki z balią i sauną nad Wartą

10

ARKADIA - Domki z balią i sauną nad Wartą

Ubytování (Prázdninové domy) ARKADIA - Domki z balią i sauną nad Wartą. Set in Prusicko in the Lodz region, ARKADIA - Domki z balią i sauną nad Wartą offers accommodation with free private parking. Ubytování ARKADIA - Domki z balią i sauną nad Wartą se nachází ve městě Prusicko (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zofijówka

10

Zofijówka

Ubytování (Prázdninový dům) Zofijówka. Set in Osjaków, Zofijówka offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Zofijówka se nachází ve městě Zofia 34A (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament_Senkiewicza

10

Apartament_Senkiewicza

Ubytování (Apartmán) Apartament_Senkiewicza. Apartament_Senkiewicza in Łódź offers accommodation with free WiFi, 500 metres from Piotrkowska Street, 1.1 km from Se-ma-for Cartoon Museum and 1. Ubytování Apartament_Senkiewicza se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty u Tuwima

10

Apartamenty u Tuwima

Ubytování (Apartmán) Apartamenty u Tuwima. Set 2.1 km from Manufaktura, 2.7 km from Se-ma-for Cartoon Museum and 2. Ubytování Apartamenty u Tuwima se nachází ve městě Stefana Żeromskiego 29/37a (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Salio

9,9

Aparthotel Salio

Ubytování (Bed and breakfast) Aparthotel Salio. Situated in Biała, 15 km from Zgierz, Aparthotel Salio features a restaurant and free WiFi. Ubytování Aparthotel Salio se nachází ve městě 50 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Agroturystyczne „Betula Pendula” Duży Dom

9,9

Gospodarstwo Agroturystyczne „Betula Pendula” Duży Dom

Ubytování (Prázdninový dům) Gospodarstwo Agroturystyczne „Betula Pendula” Duży Dom. Situated in Drzewica in the Lodz region, Gospodarstwo Agroturystyczne „Betula Pendula” Duży Dom features a terrace and garden views. Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne „Betula Pendula” Duży Dom se nachází ve městě Giełzów 23 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GATE OF CITY CENTRE Apartment by PinPoint

9,9

GATE OF CITY CENTRE Apartment by PinPoint

Ubytování (Apartmán) GATE OF CITY CENTRE Apartment by PinPoint. Boasting garden views, GATE OF CITY CENTRE Apartment by PinPoint offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.7 km from Piotrkowska Street. Ubytování GATE OF CITY CENTRE Apartment by PinPoint se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Centrum. Stary Rynek.

9,9

Apartament w Centrum. Stary Rynek.

Ubytování (Apartmán) Apartament w Centrum. Stary Rynek.. Apartament w Centrum. Stary Rynek. In Łódź provides accommodation with free WiFi, 400 metres from Manufaktura and 700 metres from Piotrkowska Street. Ubytování Apartament w Centrum. Stary Rynek. se nachází ve městě Baluty (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Rooms Ilumino II

9,9

Center Rooms Ilumino II

Ubytování (Apartmán) Center Rooms Ilumino II. Boasting city views, Center Rooms Ilumino II features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.6 km from Piotrkowska Street. Ubytování Center Rooms Ilumino II se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Piotrkowska

9,9

Apartament Piotrkowska

Ubytování (Apartmán) Apartament Piotrkowska. Situated on the famous Piotrkowska street in Łódź, this air-conditioned apartment features a balcony with city views. Ubytování Apartament Piotrkowska se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Kolumna Relax

9,9

Willa Kolumna Relax

Ubytování (Vila) Willa Kolumna Relax. Situated in Łask in the Lodz region, Willa Kolumna Relax has a terrace. Ubytování Willa Kolumna Relax se nachází ve městě Stanisława Wyspiańskiego 3 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadwarciańskie Siedlisko

9,9

Nadwarciańskie Siedlisko

Ubytování (Prázdninový dům) Nadwarciańskie Siedlisko. Nadwarciańskie Siedlisko is situated in Poddębice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Nadwarciańskie Siedlisko se nachází ve městě Dominikowice 40 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Uniejow

9,8

Apartamenty Uniejow

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Uniejow. Set in Uniejow, Apartamenty Uniejow offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views. Ubytování Apartamenty Uniejow se nachází ve městě Reymonta 2 mieszkanie 3 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Mieszka I

9,8

Apartament Mieszka I

Ubytování (Apartmán) Apartament Mieszka I. Located 8 km from National Film School in Łódź, 8 km from Central Museum of the Textile Industry and 9 km from Lódź MT Trade Fairs, Apartament Mieszka I... Ubytování Apartament Mieszka I se nachází ve městě Mieszka I nr.55 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ignacówka

9,8

Ignacówka

Ubytování (Venkovský dům) Ignacówka. Ignacówka is set in Kobyla Góra and offers free bikes, a shared lounge and a garden. This country house offers free private parking and a shared kitchen. Ubytování Ignacówka se nachází ve městě Ignaców Jawor 40L (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Rooms Ilumino

9,8

Center Rooms Ilumino

Ubytování (Apartmán) Center Rooms Ilumino. Boasting city views, Center Rooms Ilumino features accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Se-ma-for Cartoon Museum. Ubytování Center Rooms Ilumino se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piotrkowska 12

9,8

Piotrkowska 12

Ubytování (Apartmán) Piotrkowska 12. Piotrkowska 12 is located in Łódź, 2.5 km from Se-ma-for Cartoon Museum and 2.9 km from Manufaktura, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Piotrkowska 12 se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartament Madeline

9,8

apartament Madeline

Ubytování (Apartmán) apartament Madeline. Set in Łódź in the Lodz region, apartament Madeline has a patio. Housed in a building dating from 2019, this apartment is 1. Ubytování apartament Madeline se nachází ve městě piętro pierwsze (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Termalny Komfort 8.2

9,8

Apartament Termalny Komfort 8.2

Ubytování (Apartmán) Apartament Termalny Komfort 8.2. Apartament Termalny Komfort 8.2 is located in Uniejow. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartament Termalny Komfort 8.2 se nachází ve městě ul. Targowa 31/8 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

w sercu miasta

9,8

w sercu miasta

Ubytování (Apartmány) w sercu miasta. Situated in the Srodmiescie of Łódź, w sercu miasta is close to sights such as Se-ma-for Cartoon Museum, Piotrkowska Street and National Film School in... Ubytování w sercu miasta se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Niezapominajka

9,8

Loft Niezapominajka

Ubytování (Apartmán) Loft Niezapominajka. Located in Łódź, Loft Niezapominajka offers self-catering accommodation with free WiFi access. Ubytování Loft Niezapominajka se nachází ve městě Kopernika 64 A (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Center Piotrkowska Apartment

9,8

City Center Piotrkowska Apartment

Ubytování (Apartmán) City Center Piotrkowska Apartment. Set in Łódź, 1 km from Manufaktura and 1.4 km from Piotrkowska Street, City Center Piotrkowska Apartment offers free WiFi. This property is 1. Ubytování City Center Piotrkowska Apartment se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z antresolą

9,8

Apartament z antresolą

Ubytování (Apartmán) Apartament z antresolą. Apartament z antresolą is situated in Łódź, 900 m from Manufaktura, 2.7 km from Se-ma-for Cartoon Museum, and 2.7 km from Lódź MT Trade Fairs. Ubytování Apartament z antresolą se nachází ve městě Aleja 1 Maja 5/14 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Manufaktura

9,8

Apartamenty Manufaktura

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Manufaktura. Apartamenty Manufaktura is set in the Baluty district of Łódź, 1.5 km from Manufaktura and 4 km from Jewish Cemetery. Private parking is available on site. Ubytování Apartamenty Manufaktura se nachází ve městě Baluty (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paragraf 163 Apartament

9,8

Paragraf 163 Apartament

Ubytování (Apartmán) Paragraf 163 Apartament. Set right in the centre of Łódź, Paragraf 163 Apartament offers accommodation with city views, just 2.3 km from Se-ma-for Cartoon Museum and 2. Ubytování Paragraf 163 Apartament se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paragraf 164 Apartament

9,8

Paragraf 164 Apartament

Ubytování (Apartmán) Paragraf 164 Apartament. Paragraf 164 Apartament is situated in the Srodmiescie district of Łódź, 2.3 km from Se-ma-for Cartoon Museum, 2.4 km from Jewish Cemetery and 3. Ubytování Paragraf 164 Apartament se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodz4u - Apartament Piotrkowska

9,8

Lodz4u - Apartament Piotrkowska

Ubytování (Apartmán) Lodz4u - Apartament Piotrkowska. Lodz4u - Apartament Piotrkowska is situated in Łódź, 1.9 km from National Film School in Łódź and 1. Ubytování Lodz4u - Apartament Piotrkowska se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prawdopodobnie najlepsze miejsce przy OFF Piotrkowska

9,8

Prawdopodobnie najlepsze miejsce przy OFF Piotrkowska

Ubytování (Apartmán) Prawdopodobnie najlepsze miejsce przy OFF Piotrkowska. Featuring city views, Prawdopodobnie najlepsze miejsce przy OFF Piotrkowska provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from... Ubytování Prawdopodobnie najlepsze miejsce przy OFF Piotrkowska se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Lodz City Apartment

9,8

Residence Lodz City Apartment

Ubytování (Apartmán) Residence Lodz City Apartment. Located in Łódź, 2.3 km from Se-ma-for Cartoon Museum, 3.2 km from Piotrkowska Street and 3. Ubytování Residence Lodz City Apartment se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Broniewskiego 2

9,8

Broniewskiego 2

Ubytování (Apartmán) Broniewskiego 2. Located in Łowicz in the Lodz region, Broniewskiego 2 has a balcony. Ubytování Broniewskiego 2 se nachází ve městě Broniewskiego 2/13 mieszkanie w bloku 3 piętro (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Style Apartment

9,8

Royal Style Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal Style Apartment. Aparthouse Łódź is located in Łódź, 1.2 km from Manufaktura, 1.3 km from Piotrkowska Street, and 2 km from National Film School in Łódź. Ubytování Royal Style Apartment se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Tabaco

9,7

Apartament Tabaco

Ubytování (Apartmán) Apartament Tabaco. Boasting city views, Apartament Tabaco offers accommodation with a restaurant, a bar and a garden, around 1.5 km from Atlas Arena. Ubytování Apartament Tabaco se nachází ve městě Kopernika 68 lok. 19 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartstate

9,7

Apartstate

Ubytování (Apartmány) Apartstate. Located in the Srodmiescie of Łódź, within less than 1 km of Piotrkowska Street and 2. Ubytování Apartstate se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Lipowej

9,7

Apartament na Lipowej

Ubytování (Apartmán) Apartament na Lipowej. Set in Łódź and only 1.8 km from Manufaktura, Apartament na Lipowej offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartament na Lipowej se nachází ve městě 49 Lipowa 20 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamienica

9,7

Kamienica

Ubytování (Penzion) Kamienica. Kamienica is located in Uniejow. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Kamienica se nachází ve městě Bogumila 12 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Krzywa Kamienica

9,7

Aparthotel Krzywa Kamienica

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Krzywa Kamienica. Krzywa Kamienica features air-conditioned guest accommodation in Łódź, 800 metres from Manufaktura, 1.9 km from Piotrkowska Street and 2. Ubytování Aparthotel Krzywa Kamienica se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodz4u - Apartament Czterech Kultur z garażem

9,7

Lodz4u - Apartament Czterech Kultur z garażem

Ubytování (Apartmán) Lodz4u - Apartament Czterech Kultur z garażem. Located in Łódź, 4 km from Manufaktura, 5 km from Piotrkowska Street and 6 km from Ksiezy Mlyn Factory, Lodz4u - Apartament Czterech Kultur z garażem... Ubytování Lodz4u - Apartament Czterech Kultur z garażem se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mieszkanie na osiedlu siedemsetlecia

9,7

mieszkanie na osiedlu siedemsetlecia

Ubytování (Privát) mieszkanie na osiedlu siedemsetlecia. Offering free WiFi and garden views, mieszkanie na osiedlu siedemsetlecia is an accommodation located in Uniejow. Ubytování mieszkanie na osiedlu siedemsetlecia se nachází ve městě 10 A. Mickiewicza (Polsko - Lodžské vojvodství).

Apartment Double Sapphire Time

9,7

Apartment Double Sapphire Time

Ubytování (Apartmán) Apartment Double Sapphire Time. Apartment Double Sapphire Time offers accommodation in Łódź, 2.2 km from Manufaktura. The unit is 3.6 km from Jewish Cemetery. Free WiFi is available . Ubytování Apartment Double Sapphire Time se nachází ve městě Baluty (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Teresa w Uniejowie

9,7

Apartament Teresa w Uniejowie

Ubytování (Apartmán) Apartament Teresa w Uniejowie. Boasting accommodation with a balcony, Apartament Teresa w Uniejowie is an apartment situated in Uniejow. Ubytování Apartament Teresa w Uniejowie se nachází ve městě Targowa 31 m 1 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Gliniany całoroczny

9,7

Domek Gliniany całoroczny

Ubytování (Chata) Domek Gliniany całoroczny. Set in Uniejow in the Lodz region, Domek Gliniany całoroczny has a garden. The lodge features garden views and is 47 km from Zgierz. Ubytování Domek Gliniany całoroczny se nachází ve městě Biernacice 21 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Q Apart Jaracza

9,7

Q Apart Jaracza

Ubytování (Apartmán) Q Apart Jaracza. Situated in Łódź, 1.6 km from Se-ma-for Cartoon Museum, Q Apart Jaracza features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Q Apart Jaracza se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bema Rooms

9,7

Bema Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Bema Rooms. Situated in Łódź, 3.5 km from Jewish Cemetery and 3.9 km from Manufaktura, Bema Rooms features garden views and free WiFi. Ubytování Bema Rooms se nachází ve městě Bałuty (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piotrkowska.eu Apartament Romantica

9,7

Piotrkowska.eu Apartament Romantica

Ubytování (Apartmány) Piotrkowska.eu Apartament Romantica. Piotrkowska.eu Apartament Romantica se nachází v Lodži, necelý 1 km od Manufaktury a 18 minut chůze od ulice Piotrkowska. Ubytování Piotrkowska.eu Apartament Romantica se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Ilumino

9,7

Apartament Ilumino

Ubytování (Apartmán) Apartament Ilumino. Boasting city views, Apartament Ilumino features accommodation with a patio and a kettle, around 1.9 km from National Film School in Łódź. Ubytování Apartament Ilumino se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodz4u - Apartament Monopolis z garażem Bon Turystyczny

9,7

Lodz4u - Apartament Monopolis z garażem Bon Turystyczny

Ubytování (Apartmán) Lodz4u - Apartament Monopolis z garażem Bon Turystyczny. Featuring a balcony with city views, and a garden and a terrace, Lodz4u - Apartament Monopolis can be found in Łódź, close to Se-ma-for Cartoon Museum and... Ubytování Lodz4u - Apartament Monopolis z garażem Bon Turystyczny se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Park Apartment Łódź

9,7

Central Park Apartment Łódź

Ubytování (Apartmán) Central Park Apartment Łódź. Complete with a terrace, Central Park Apartment Łódź is situated in Łódź, 700 metres from Lódź MT Trade Fairs and 700 metres from Piotrkowska Street. Ubytování Central Park Apartment Łódź se nachází ve městě Lodž (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mała Toscana

9,7

Mała Toscana

Ubytování (Apartmány) Mała Toscana. Set in Poddębice, 47 km from Pabianice, Mała Toscana offers a shared lounge and free WiFi. The accommodation features a spa bath. Ubytování Mała Toscana se nachází ve městě Łężki 2A (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)