Hledat

Ubytování

Ubytování město Pština

V polském městě Pština (Polsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pština

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pština

Apartament ZOJA Pszczyna

9,8

Apartament ZOJA Pszczyna

Ubytování (Apartmán) Apartament ZOJA Pszczyna. Boasting a restaurant, Apartament ZOJA Pszczyna offers accommodation in Pszczyna with free WiFi and city views. Ubytování Apartament ZOJA Pszczyna se nachází ve městě Dworcowa 18/11 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Na Starówce

9,7

Apartament Na Starówce

Ubytování (Apartmán) Apartament Na Starówce. Apartament Na Starówce is set in Pszczyna. The air-conditioned accommodation is 45 km from Ustroń, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartament Na Starówce se nachází ve městě 21 Warowna (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pszczyna Centrum

9,6

Apartament Pszczyna Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Pszczyna Centrum. Apartament Pszczyna Centrum is located in Pszczyna. The air-conditioned accommodation is 46 km from Ustroń, and guests benefit from private parking... Ubytování Apartament Pszczyna Centrum se nachází ve městě Piwowarska 24 m. 10 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac Bażantarnia

9,2

Pałac Bażantarnia

Ubytování (Hotel) Pałac Bażantarnia. Butikový hotel Pałac Bażantarnia se nachází ve slezském městě Pština v historické budově někdejšího sídla pštinského knížete, 27 km od koncentračního... Ubytování Pałac Bażantarnia se nachází ve městě ul.Barbórki 47 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Piaskowy

8,7

Hotel Piaskowy

Ubytování (Hotel) Hotel Piaskowy. Hotel Piaskowy se nachází v Pszczyně a nabízí klasicky zařízené pokoje s bezplatným připojením k internetu. Ubytování Hotel Piaskowy se nachází ve městě ul. Piechurów 3 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piano Nobile B&B

8,7

Piano Nobile B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Piano Nobile B&B. Set in Pszczyna, 45 km from Ustroń, Piano Nobile B&B offers a bar and free WiFi. Ubytování Piano Nobile B&B se nachází ve městě 16 Rynek (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel u Michalika

8,5

Hotel u Michalika

Ubytování (Hotel) Hotel u Michalika. Hotel u Michalika, renovovaný v roce 2013, se nachází v centru města Pszczyna, pouhých 750 metrů od Hradního muzea a krásného historického parku. Ubytování Hotel u Michalika se nachází ve městě ul. Dworcowa 11 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kuban

8,4

Hotel Kuban

Ubytování (Hotel) Hotel Kuban. Hotel Kuban in Pszczyna features 2-star accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Hotel Kuban se nachází ve městě Goczałkowice - Zdrój (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Imperium

8,2

Hotel Imperium

Ubytování (Hotel) Hotel Imperium. Hotel Imperium se nachází u státní silnice č. 1, přibližně 2,3 km od vlakového nádraží Pszczyna, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Hotel Imperium se nachází ve městě ul. Bielska 54 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament LOFT

Apartament LOFT

Ubytování (Apartmán) Apartament LOFT. Located in Pszczyna in the Silesia region, Apartament LOFT features a balcony. Ubytování Apartament LOFT se nachází ve městě KATOWICKA 27 Piętro (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rynek 20

Rynek 20

Ubytování (Bed and breakfast) Rynek 20. Situated in Pszczyna, Rynek 20 features accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is available. Ubytování Rynek 20 se nachází ve městě Pština (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Starówce II

Apartament na Starówce II

Ubytování (Apartmán) Apartament na Starówce II. Apartament na Starówce is located in Pszczyna and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartament na Starówce II se nachází ve městě Pština (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Pština

Město Pština se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování v polském městě Pština.