Hledat

Ubytování

Ubytování město Przyśiołek

V polském městě Przyśiołek (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Lublinské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Lublinské vojvodství

Apartament Zamkowy

10

Apartament Zamkowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Zamkowy. Situated in Lublin, 1.2 km from Czartoryski Palace, 1.7 km from Krakowskie Przedmieście Street and 1. Ubytování Apartament Zamkowy se nachází ve městě 4 Nadstawna (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Apartament

10

Grand Apartament

Ubytování (Apartmán) Grand Apartament. Located in Lublin, 1.1 km from Czartoryski Palace, 1.6 km from Krakowskie Przedmieście Street and 1. Ubytování Grand Apartament se nachází ve městě Nadstawna 4/3 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OSTOJA BONDYRZ

10

OSTOJA BONDYRZ

Ubytování (Prázdninový dům) OSTOJA BONDYRZ. Located in Adamów in the Lubelskie region, OSTOJA BONDYRZ features a terrace and river views. Ubytování OSTOJA BONDYRZ se nachází ve městě BONDYRZ 151 B (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Boczenka

10

Dworek Boczenka

Ubytování (Farma) Dworek Boczenka. Situated in Biała Podlaska, 16 km from District Museum and 16 km from St. Ubytování Dworek Boczenka se nachází ve městě Biała Podlaska (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 8 Piętro

10

Apartament 8 Piętro

Ubytování (Apartmán) Apartament 8 Piętro. Apartament 8 Piętro se nachází asi 1,7 km od ulice Krakowskie Przedmieście a nabízí výhled na město, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartament 8 Piętro se nachází ve městě Lublin (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kameralny

10

Apartament Kameralny

Ubytování (Apartmán) Apartament Kameralny. Apartament Kameralny is located in Kazimierz Dolny, 200 metres from Kazimierz Dolny Market Square and 400 metres from Franciscan Monastery, in an area... Ubytování Apartament Kameralny se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Apartment

10

Green Apartment

Ubytování (Apartmány) Green Apartment. Green apartment is situated in Radzyń Podlaski. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Green Apartment se nachází ve městě Radzyń Podlaski (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BURDANÓWKA CAMINO

10

BURDANÓWKA CAMINO

Ubytování (Bed and breakfast) BURDANÓWKA CAMINO. BURDANÓWKA CAMINO se nachází v Krasnystawě, 31 km od Zamościa, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování BURDANÓWKA CAMINO se nachází ve městě Krasnystaw (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sosnowy Taras

10

Sosnowy Taras

Ubytování (Prázdninový dům) Sosnowy Taras. Located in Koszele in the Lubelskie region, Sosnowy Taras features a patio and garden views. Ubytování Sosnowy Taras se nachází ve městě (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Uroki Roztocza

10

Agroturystyka Uroki Roztocza

Ubytování (Farma) Agroturystyka Uroki Roztocza. Set in Zamość in the Lubelskie region, Agroturystyka Uroki Roztocza has a balcony. Ubytování Agroturystyka Uroki Roztocza se nachází ve městě Zamość (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przytulny

10

Apartament Przytulny

Ubytování (Apartmán) Apartament Przytulny. Apartament Przytulny se nachází v Kazimierzi Dolném, 1 km od zříceniny hradu a 1,1 km od farního kostela, a nabízí terasu. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartament Przytulny se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Ambasada

10

Apartament Ambasada

Ubytování (Apartmán) Apartament Ambasada. Apartament Ambasada offers accommodation in Zamość, 200 metres from Zamość Old Town. Ubytování Apartament Ambasada se nachází ve městě Zamość (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sielsko Anielsko

10

Sielsko Anielsko

Ubytování (Prázdninové domy) Sielsko Anielsko. Located in Kodeń, Sielsko Anielsko provides accommodation with access to a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytování Sielsko Anielsko se nachází ve městě Kodeń (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Centrum Studio +

10

Apartament w Centrum Studio +

Ubytování (Apartmán) Apartament w Centrum Studio +. Set just 700 metres from Krakowskie Przedmieście Street, Apartament w Centrum Studio + offers accommodation in Lublin with access to a garden, a terrace,... Ubytování Apartament w Centrum Studio + se nachází ve městě Lublin (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Ravine

10

Green Ravine

Ubytování (Apartmán) Green Ravine. Green Ravine se nachází v Nałęczově v Lubelském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Green Ravine se nachází ve městě Nałęczów (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Monika

10

Willa Monika

Ubytování (Penzion) Willa Monika. Boasting a garden and views of garden, Willa Monika is situated in Kazimierz Dolny, 500 metres from Kazimierz Dolny Market Square. Ubytování Willa Monika se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek dla niepalących Woodland Resort

10

Ośrodek dla niepalących Woodland Resort

Ubytování (Chata) Ośrodek dla niepalących Woodland Resort. Set in Zamość, 10 km from Zamość Town Hall, Ośrodek dla niepalących Woodland Resort offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi,... Ubytování Ośrodek dla niepalących Woodland Resort se nachází ve městě Zamość (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EASY RENT Apartments - BIZNES CENTER 41

10

EASY RENT Apartments - BIZNES CENTER 41

Ubytování (Apartmán) EASY RENT Apartments - BIZNES CENTER 41. Just 500 metres from Kont Gallery and 1.3 km from Bishops' Palace in Lublin and featuring free WiFi, EASY RENT Apartments - BIZNES CENTER 41 offers... Ubytování EASY RENT Apartments - BIZNES CENTER 41 se nachází ve městě Lublin (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jak w Domu

10

Apartament Jak w Domu

Ubytování (Apartmán) Apartament Jak w Domu. Apartament Jak w Domu in Zamość features accommodation with free WiFi, 800 metres from Zamość Town Hall and 800 metres from Zamość Synagogue. Ubytování Apartament Jak w Domu se nachází ve městě Zamość (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ulęgałki Roztocze

10

Ulęgałki Roztocze

Ubytování (Prázdninový dům) Ulęgałki Roztocze. Ulęgałki Roztocze is situated in Adamów and offers a restaurant, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování Ulęgałki Roztocze se nachází ve městě Adamów (Polsko - Lublinské vojvodství).

Apartament Mały Rynek

9,9

Apartament Mały Rynek

Ubytování (Apartmán) Apartament Mały Rynek. Apartament Mały Rynek is set in Kazimierz Dolny, 80 metres from Kazimierz Dolny Market Square and 200 metres from Parish Church, in an area where hiking... Ubytování Apartament Mały Rynek se nachází ve městě Browarna 2 2 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTY VINCI

9,9

APARTAMENTY VINCI

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTY VINCI. Situated in Krasnystaw, 34 km from Zamość, APARTAMENTY VINCI features a fitness centre and free WiFi. Ubytování APARTAMENTY VINCI se nachází ve městě Krasnystaw (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CityLife Business Apartament Centrum

9,9

CityLife Business Apartament Centrum

Ubytování (Apartmán) CityLife Business Apartament Centrum. Offering free WiFi and city views, CityLife Business Apartament Centrum is an accommodation set in Lublin, just 700 metres from Krakowskie Przedmieście... Ubytování CityLife Business Apartament Centrum se nachází ve městě ul. Narutowicza 55 m. 2 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Nałęczowski

9,9

Dom Nałęczowski

Ubytování (Chata) Dom Nałęczowski. Situated in Nałęczów, this apartment features free WiFi and a terrace. The property features views of the garden is 25 km from Lublin. Ubytování Dom Nałęczowski se nachází ve městě ul. Andriollego 5 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Zofia - Apartament ogrodowy

9,9

Willa Zofia - Apartament ogrodowy

Ubytování (Apartmán) Willa Zofia - Apartament ogrodowy. Located in Nałęczów in the Lubelskie region, Willa Zofia - Apartament ogrodowy has a garden. The apartment features garden views and is 42 km from Puławy. Ubytování Willa Zofia - Apartament ogrodowy se nachází ve městě Bolesława Prusa 12 Apartament (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Rossa

9,9

Agroturystyka Rossa

Ubytování (Rezort) Agroturystyka Rossa. Agroturystyka Rossa in Rossosz has a garden and a terrace. There is a children's playground and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Agroturystyka Rossa se nachází ve městě Rossosz (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bruxapart

9,9

Bruxapart

Ubytování (Apartmán) Bruxapart. Situated in Lublin and only less than 1 km from Krakowskie Przedmieście Street, Bruxapart features accommodation with city views, free WiFi and free... Ubytování Bruxapart se nachází ve městě 14 Aleja Józefa Piłsudskiego nr. 20 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morelówka

9,9

Morelówka

Ubytování (Chata) Morelówka. Featuring a garden with a barbecue, Morelówka is a detached chalet situated in Kazimierz Dolny. Guests benefit from terrace. Ubytování Morelówka se nachází ve městě Plebanka 19 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Soft 14

9,9

Apartament Soft 14

Ubytování (Apartmán) Apartament Soft 14. Located in Biała Podlaska, 2.5 km from St. Anne's Church, 2.8 km from District Museum and 2. Ubytování Apartament Soft 14 se nachází ve městě Stefana Żeromskiego 44/14 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 18

9,9

Apartament 18

Ubytování (Apartmán) Apartament 18. Set in Lublin, 4 km from Sobieski Family Palace, Apartament 18 offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartament 18 se nachází ve městě 107 Krańcowa 18 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AtticApartment

9,9

AtticApartment

Ubytování (Apartmán) AtticApartment. Set in Lublin, less than 1 km from Czartoryski Palace and a 16-minute walk from Krakowskie Przedmieście Street, AtticApartment offers air conditioning. Ubytování AtticApartment se nachází ve městě Stare Miasto (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka u Krystyny

9,9

Agroturystyka u Krystyny

Ubytování (Prázdninový dům) Agroturystyka u Krystyny. Offering lake views, Agroturystyka u Krystyny in Pilaszkowice Pierwsze offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Agroturystyka u Krystyny se nachází ve městě Pilaszkowice Pierwsze 55 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3pokoje

9,9

3pokoje

Ubytování (Prázdninové domy) 3pokoje. Situated in Oseredek, 3pokoje provides accommodation with free private parking. The units have a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop. Ubytování 3pokoje se nachází ve městě Oseredek 76B (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chmielna apartament

9,9

Chmielna apartament

Ubytování (Apartmán) Chmielna apartament. Offering city views, Chmielna apartament is an accommodation situated in Lublin, 700 metres from Krakowskie Przedmieście Street and less than 1 km from... Ubytování Chmielna apartament se nachází ve městě IV piętro (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zamość II

9,9

Apartament Zamość II

Ubytování (Apartmán) Apartament Zamość II. Situated in Zamość, less than 1 km from Zamość Town Hall, Apartament Zamość II features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartament Zamość II se nachází ve městě ul.Peowiaków 10/4 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luksusowy Apartament Niecała-Centrum 100 m 2

9,9

Luksusowy Apartament Niecała-Centrum 100 m 2

Ubytování (Apartmán) Luksusowy Apartament Niecała-Centrum 100 m 2. Boasting city views, Luksusowy Apartament Niecała-Centrum 100 m 2 offers accommodation with a shared lounge and a balcony, around 600 metres from... Ubytování Luksusowy Apartament Niecała-Centrum 100 m 2 se nachází ve městě 15 Niecała (Polsko - Lublinské vojvodství).

Mieszkanie Świdnik

9,9

Mieszkanie Świdnik

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie Świdnik. Mieszkanie Świdnik is situated in Świdnik. This apartment features a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Mieszkanie Świdnik se nachází ve městě Turystyczna 2/50 21-040 Świdnik (Polsko - Lublinské vojvodství).

Dom na wynajem na doby koło Zamościa

9,9

Dom na wynajem na doby koło Zamościa

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na wynajem na doby koło Zamościa. Dom na wynajem na doby koło Zamościa is set in Wolica Sitaniec and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Dom na wynajem na doby koło Zamościa se nachází ve městě Zamość (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zamość

9,8

Apartament Zamość

Ubytování (Apartmán) Apartament Zamość. Located in Zamość, 1.8 km from Zamość Town Hall, Apartament Zamość provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartament Zamość se nachází ve městě Elizy Orzeszkowej 19/5 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zdrojowy

9,8

Apartament Zdrojowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Zdrojowy. Located in Nałęczów in the Lubelskie region, Apartament Zdrojowy has a terrace. Ubytování Apartament Zdrojowy se nachází ve městě Henryka Wiercieńskiego 62E/4 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Horyzont

9,8

Apartament Horyzont

Ubytování (Apartmán) Apartament Horyzont. Apartament Horyzont is set in Lublin, 1.9 km from Krakowskie Przedmieście Street and 3. Ubytování Apartament Horyzont se nachází ve městě 15A/3 Ludwika Hirszfelda (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kropla Mleka

9,8

Apartament Kropla Mleka

Ubytování (Apartmán) Apartament Kropla Mleka. Offering city views, Apartament Kropla Mleka is an accommodation situated in Zamość, 400 metres from Zamość Old Town and 600 metres from Zamość Synagogue. Ubytování Apartament Kropla Mleka se nachází ve městě Piłsudskiego 1 (Polsko - Lublinské vojvodství).

66 Szyszek

9,8

66 Szyszek

Ubytování (Chata) 66 Szyszek. Located in Susiec in the Lubelskie region, 66 Szyszek provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování 66 Szyszek se nachází ve městě Turystyczna 33 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

#VisitLublin Apartments Lublin Plaza Sklodowskiej

9,8

#VisitLublin Apartments Lublin Plaza Sklodowskiej

Ubytování (Apartmán) #VisitLublin Apartments Lublin Plaza Sklodowskiej. Boasting garden views, #VisitLublin Apartments Lublin Plaza Sklodowskiej features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from... Ubytování #VisitLublin Apartments Lublin Plaza Sklodowskiej se nachází ve městě 14 Marii Curie-Skłodowskiej Apt. 14 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kosiedlisko

9,8

Kosiedlisko

Ubytování (Chata) Kosiedlisko. Set in Salomin, 39 km from Sandomierz, Kosiedlisko offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Kosiedlisko se nachází ve městě Salomin 31 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lublin Story Apartments

9,8

Lublin Story Apartments

Ubytování (Apartmány) Lublin Story Apartments. Set in Lublin in the Lubelskie region, with Krakowskie Przedmieście Street and Czartoryski Palace nearby, Lublin Story Apartments offers accommodation with... Ubytování Lublin Story Apartments se nachází ve městě Czechowska 3/2 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olejna 12

9,8

Olejna 12

Ubytování (Penzion) Olejna 12. Set in Lublin, 600 metres from Czartoryski Palace, Olejna 12 offers express check-in and check-out and free WiFi throughout the property. Ubytování Olejna 12 se nachází ve městě Stare Miasto (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nałęczowskie Wzgórze

9,8

Nałęczowskie Wzgórze

Ubytování (Apartmán) Nałęczowskie Wzgórze. Situated in Nałęczów in the Lubelskie region, Nałęczowskie Wzgórze has a terrace. The property is 29 km from Puławy and free private parking is available. Ubytování Nałęczowskie Wzgórze se nachází ve městě Kamieniak 11D/1 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Staromiejskie"

9,8

"Staromiejskie"

Ubytování (Apartmány) "Staromiejskie". "Staromiejskie" has city views, free WiFi and free private parking, set in Zamość, 400 metres from Zamość Town Hall. Ubytování "Staromiejskie" se nachází ve městě 12 Ormiańska (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Soft 11

9,8

Apartament Soft 11

Ubytování (Apartmán) Apartament Soft 11. Apartament Soft 11 offers accommodation in Biała Podlaska, 2.5 km from St. Anne's Church and 2.8 km from District Museum. Free WiFi is provided. Ubytování Apartament Soft 11 se nachází ve městě Stefana Żeromskiego 44/11 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament ProLublin

9,8

Apartament ProLublin

Ubytování (Apartmán) Apartament ProLublin. Offering free WiFi and garden views, Apartament ProLublin is an accommodation situated in Lublin, just 1.1 km from Czartoryski Palace and 1. Ubytování Apartament ProLublin se nachází ve městě ul. Probostwo 17 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)