Hledat

Ubytování

Ubytování město Przasnysz

V polském městě Przasnysz (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Przasnysz

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Przasnysz

Agroturystyka Sielanka

10

Agroturystyka Sielanka

Ubytování (Farma) Agroturystyka Sielanka. With a garden and a terrace, Agroturystyka Sielanka is situated in Przasnysz and provides free WiFi. A fridge and kettle are also provided. Ubytování Agroturystyka Sielanka se nachází ve městě Przasnysz (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Sebory

8,8

Zajazd Sebory

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Sebory. Offering a restaurant and a private beach area, Zajazd Sebory is located in Romany Sebory. The Inn offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Zajazd Sebory se nachází ve městě Romany Sebory (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Millennium

8,5

Hotel Millennium

Ubytování (Hotel) Hotel Millennium. Located in the small city of Przasnysz, Hotel Millenium offers heated rooms with flat-screen cable TVs. Ubytování Hotel Millennium se nachází ve městě Leszno 4ab (Polsko - Mazovské vojvodství).

Hotel Imperium

6,2

Hotel Imperium

Ubytování (Hotel) Hotel Imperium. Hotel Imperium is located in Przasnysz and features a bar and a terrace. Ubytování Hotel Imperium se nachází ve městě Rowerowa 1 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Przasnysz

Město Przasnysz se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Przasnysz.