Hledat

Ubytování

Ubytování město Prabuty

V polském městě Prabuty (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Prabuty

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Prabuty

Gościniec Figlówka

9,3

Gościniec Figlówka

Ubytování (Farma) Gościniec Figlówka. Gościniec Figlówka is located on a picturesque forest glade, far away from civilization. Ubytování Gościniec Figlówka se nachází ve městě Laskowice 56 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Prabuty

9

Apartament Prabuty

Ubytování (Privát) Apartament Prabuty. Apartament Prabuty se nachází v Prabutech. 22 km od Kwidzynu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartament Prabuty se nachází ve městě Prabuty (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Prabuty with Fireplace XII

Holiday Home Prabuty with Fireplace XII

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prabuty with Fireplace XII. Holiday Home Prabuty with Fireplace XII is situated in Laskowice and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Prabuty with Fireplace XII se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Prabuty

Město Prabuty se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Prabuty.