Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowa Kiszewa

V polském městě Pomořské vojvodství (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowa Kiszewa

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowa Kiszewa

Pokoje i Domki Kaszubskie Chrósty

8,5

Pokoje i Domki Kaszubskie Chrósty

Ubytování (Farma) Pokoje i Domki Kaszubskie Chrósty. Set in Nowa Kiszewa, 16 km from Kościerzyna, Pokoje i Domki Kaszubskie Chrósty offers free bikes and free WiFi. Ubytování Pokoje i Domki Kaszubskie Chrósty se nachází ve městě Chrósty 3 Nowa Kiszewa Chrósty 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Evia

8

Willa Evia

Ubytování (Privát) Willa Evia. Willa Evia se nachází ve městě Krynica Morska, necelý 1 km od pláže Krynica Morska. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek. Ubytování Willa Evia se nachází ve městě Nowa Kiszewa (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agrowczasy U PIANKA

Agrowczasy U PIANKA

Ubytování (Apartmány) Agrowczasy U PIANKA. Located in Nowa Kiszewa, 19 km from Kościerzyna, Agrowczasy U PIANKA provides a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Agrowczasy U PIANKA se nachází ve městě ul. Nowa Kiszewa 5b (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Pomořské vojvodství

Město Pomořské vojvodství se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Pomořské vojvodství.