Hledat

Ubytování

Ubytování město Połczyn-Zdrój

V polském městě Połczyn-Zdrój (Polsko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Połczyn-Zdrój

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Połczyn-Zdrój

Apartament przy Rynku 2

9,9

Apartament przy Rynku 2

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Rynku 2. Apartament przy Rynku 2 se nachází ve městě Połczyn-Zdrój a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartament przy Rynku 2 se nachází ve městě Połczyn-Zdrój (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Przy Warszawskiej

9,4

Pokoje Przy Warszawskiej

Ubytování (Privát) Pokoje Przy Warszawskiej. Set in Połczyn-Zdrój in the West Pomerania region, Pokoje Przy Warszawskiej offers accommodation with free private parking. Ubytování Pokoje Przy Warszawskiej se nachází ve městě ul. Warszawska 41 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Wodny Cieszyno

9,1

Park Wodny Cieszyno

Ubytování (Prázdninové domy) Park Wodny Cieszyno. Situated in Połczyn-Zdrój in the West Pomerania region, Park Wodny Cieszyno features accommodation with free private parking. Ubytování Park Wodny Cieszyno se nachází ve městě Złocieniec - Połczyn Zdrój Cieszyno 34 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolina Trzech Stawów

8,8

Dolina Trzech Stawów

Ubytování (Kemp) Dolina Trzech Stawów. Offering garden views, Dolina Trzech Stawów in Połczyn-Zdrój offers accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Dolina Trzech Stawów se nachází ve městě Ostrowąs 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Natura Park

8,7

Natura Park

Ubytování (Penzion) Natura Park. Natura Park is located in a renovated historical building in a quiet district of Połczyn-Zdrój, by a water reservoir. Ubytování Natura Park se nachází ve městě Sobieskiego 11 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Nad Rozlewiskiem

8,7

Dom Nad Rozlewiskiem

Ubytování (Farma) Dom Nad Rozlewiskiem. Located in Połczyn-Zdrój, 41 km from Borne, Dom Nad Rozlewiskiem provides a restaurant and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Dom Nad Rozlewiskiem se nachází ve městě Toporzyk 21 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hopferówka

8,7

Hopferówka

Ubytování (Penzion) Hopferówka. Hopferówka is located in a quiet and green area of Połczyn-Zdrój, 800 metres from the spa town’s centre. It offers free Wi-Fi and private parking. Ubytování Hopferówka se nachází ve městě Solankowa 8b (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Uzdrowisko Polczyn Borkowo

8,1

Uzdrowisko Polczyn Borkowo

Ubytování (Penzion) Uzdrowisko Polczyn Borkowo. Borkowo is located in a quiet, green area of Połczyn-Zdrój, 150 metres from the Połczyn Reservoir. Free WiFi access is available. Ubytování Uzdrowisko Polczyn Borkowo se nachází ve městě Sobieskiego 13 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

EKOEDEN - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

8

EKOEDEN - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

Ubytování (Prázdninové domy) EKOEDEN - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY. Offering garden views, EKOEDEN - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY in Połczyn-Zdrój offers accommodation, a bar, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování EKOEDEN - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY se nachází ve městě Złocieniec - Połczyn Zdrój Cieszyno (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Uzdrowisko Polczyn Irena

7,7

Uzdrowisko Polczyn Irena

Ubytování (Rezort) Uzdrowisko Polczyn Irena. Boasting a restaurant, Uzdrowisko Polczyn Irena is situated in Połczyn-Zdrój. The resort also features free WiFi and free private parking. Ubytování Uzdrowisko Polczyn Irena se nachází ve městě Zdrojowa 5 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Agroturystyka Sobczakówka

Agroturystyka Sobczakówka

Ubytování (Farma) Agroturystyka Sobczakówka. Set in Połczyn-Zdrój, 46 km from Borne, Agroturystyka Sobczakówka offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Sobczakówka se nachází ve městě Stare Resko 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Willa ANSER

Willa ANSER

Ubytování (Hotel) Willa ANSER. Willa ANSER offers accommodation in Połczyn-Zdrój. Free WiFi is available. All rooms have a private bathroom with a shower. Ubytování Willa ANSER se nachází ve městě Połczyn-Zdrój (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Uzdrowisko Polczyn SPA Zacisze

Uzdrowisko Polczyn SPA Zacisze

Ubytování (Rezort) Uzdrowisko Polczyn SPA Zacisze. Set in Połczyn-Zdrój, Uzdrowisko Polczyn SPA Zacisze features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, terrace, and free WiFi. Ubytování Uzdrowisko Polczyn SPA Zacisze se nachází ve městě Solankowa 8 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Pałac Ogartowo

Pałac Ogartowo

Ubytování (Penzion) Pałac Ogartowo. Pałac Ogartowo is set in Połczyn-Zdrój and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pałac Ogartowo se nachází ve městě Ogartowo 31 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Mazura Apartments

Dom Mazura Apartments

Ubytování (Farma) Dom Mazura Apartments. Situated in Połczyn-Zdrój in the West Pomerania region, Dom Mazura Apartments features a terrace. Ubytování Dom Mazura Apartments se nachází ve městě Połczyn-Zdrój (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Polczyn-Zdroj

Four-Bedroom Holiday Home in Polczyn-Zdroj

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Polczyn-Zdroj. Four-Bedroom Holiday Home in Polczyn-Zdroj is set in Połczyn-Zdrój and offers barbecue facilities. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Polczyn-Zdroj se nachází ve městě (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cicha przystan

cicha przystan

Ubytování (Apartmán) cicha przystan. Located in Połczyn-Zdrój, cicha przystan features accommodation with access to a garden. Koszalin is 48 km from the apartment. Ubytování cicha przystan se nachází ve městě Połczyn-Zdrój (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Połczyn-Zdrój

Město Połczyn-Zdrój se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování v polském městě Połczyn-Zdrój.