Hledat

Ubytování

Ubytování město Podgórze

V polském městě Podgórze (Polsko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Podgórze

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Podgórze

Lux Apartment 10m to Krakow Center, Next to Lake

9,9

Lux Apartment 10m to Krakow Center, Next to Lake

Ubytování (Apartmán) Lux Apartment 10m to Krakow Center, Next to Lake. Lux Apartment 10m to Krakow Center, Next to Lake se nachází v Krakově v Malopolském vojvodství a nabízí balkon. Ubytování Lux Apartment 10m to Krakow Center, Next to Lake se nachází ve městě Podgórze (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dziewięćsił-domek w górach

9,7

Dziewięćsił-domek w górach

Ubytování (Prázdninový dům) Dziewięćsił-domek w górach. Set 2.1 km from Park Zdrojowy and 2.2 km from Pijalnia Wód Mineralnych in Duszniki Zdrój, Dziewięćsił-domek w górach offers accommodation with a... Ubytování Dziewięćsił-domek w górach se nachází ve městě Podgórze (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Podgórze Duszniki Zdrój

9,7

Podgórze Duszniki Zdrój

Ubytování (Apartmán) Podgórze Duszniki Zdrój. Podgórze Duszniki Zdrój se nachází ve městě Duszniki Zdrój, 1,5 km od barevné fontány a 1,7 km od parku Zdrojowy. Ubytování Podgórze Duszniki Zdrój se nachází ve městě Podgórze (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kate Apartment

8,8

Kate Apartment

Ubytování (Apartmán) Kate Apartment. Featuring garden views, Kate Apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.2 km from Schindler Factory Museum. Ubytování Kate Apartment se nachází ve městě Podgórze (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Place Apartment

The Place Apartment

Ubytování (Apartmán) The Place Apartment. The Place Apartment is set in the Podgórze district of Kraków, 2.1 km from Schindler Factory Museum, 3.7 km from Galeria Krakowska and 3.9 km from St. Ubytování The Place Apartment se nachází ve městě Podgórze (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Podgórze

Město Podgórze se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování v polském městě Podgórze.