Hledat

Ubytování

Ubytování město Pierszczewko

V polském městě Pierszczewko (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pierszczewko

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pierszczewko

Stare Gospodarstwo

9,8

Stare Gospodarstwo

Ubytování (Farma) Stare Gospodarstwo. Set in Pierszczewko, 19 km from Kartuzy, Stare Gospodarstwo offers free bikes and free WiFi. Ubytování Stare Gospodarstwo se nachází ve městě Pierszczewko 49 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubski Horyzont

Kaszubski Horyzont

Ubytování (Vila) Kaszubski Horyzont. Kaszubski Horyzont is located in Pierszczewko and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Kaszubski Horyzont se nachází ve městě Pierszczewko (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Easy Hill - dom na Kaszubach

Easy Hill - dom na Kaszubach

Ubytování (Prázdninový dům) Easy Hill - dom na Kaszubach. Situated in Pierszczewko in the Pomerania region, Easy Hill - dom na Kaszubach has a garden. The accommodation is 40 km from Gdańsk. Ubytování Easy Hill - dom na Kaszubach se nachází ve městě Pierszczewko (Polsko - Pomořské vojvodství).

Ubytování v polském městě Pierszczewko

Město Pierszczewko se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Pierszczewko.