Hledat

Ubytování

Ubytování město Pieniężno

V polském městě Pieniężno (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pieniężno

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pieniężno

Agroturystyka u Farmera

9,4

Agroturystyka u Farmera

Ubytování (Prázdninový dům) Agroturystyka u Farmera. Situated in Pieniężno in the Warmia-Masuria region, Agroturystyka u Farmera features a balcony and lake views. Ubytování Agroturystyka u Farmera se nachází ve městě Brzostki 4 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelik Hermes

7,9

Hotelik Hermes

Ubytování (Penzion) Hotelik Hermes. Hotelik Hermes is located in Pieniężno, a small town nested within the picturesque Wałsza River Nature Reserve. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Hotelik Hermes se nachází ve městě ul. Dworcowa 25 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Warmia

Pensjonat Warmia

Ubytování (Apartmány) Pensjonat Warmia. Pensjonat Warmia is situated in Pieniężno. The accommodation features free WiFi. Krynica Morska is 47 km from the apartment, while Elblag is 48 km away. Ubytování Pensjonat Warmia se nachází ve městě Pieniężno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Warmia p

Pensjonat Warmia p

Ubytování (Penzion) Pensjonat Warmia p. Pensjonat Warmia p offers rooms in Pieniężno. Free WiFi is at guests' disposal. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Pensjonat Warmia p se nachází ve městě Pieniężno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Warmii -Siedlisko Mozaika

Dom na Warmii -Siedlisko Mozaika

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na Warmii -Siedlisko Mozaika. Dom na Warmii -Siedlisko Mozaika is set in Pieniężno and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Dom na Warmii -Siedlisko Mozaika se nachází ve městě Pieniężno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Ubytování v polském městě Pieniężno

Město Pieniężno se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Pieniężno.