Hledat

Ubytování

Ubytování město Pewel Wielka

V polském městě Pewel Wielka (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pewel Wielka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pewel Wielka

Dom na Szewcowej Polanie

9,4

Dom na Szewcowej Polanie

Ubytování (Penzion) Dom na Szewcowej Polanie. Dom na Szewcowej Polanie in Pewel Wielka provides accommodation with a garden and barbecue facilities. Ubytování Dom na Szewcowej Polanie se nachází ve městě Pewel Wielka 625 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wojtaszowka

Wojtaszowka

Ubytování (Penzion) Wojtaszowka. Located in Pewel Wielka, Wojtaszowka features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Wojtaszowka se nachází ve městě Pewel Wielka 259 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczny Dzionek

Słoneczny Dzionek

Ubytování (Prázdninový dům) Słoneczny Dzionek. Słoneczny Dzionek se nachází v Pewel Wielka ve Slezsku a nabízí terasu a výhled na řeku. 15 km od Korbielowa. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Słoneczny Dzionek se nachází ve městě Pewel Wielka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Pewel Wielka

Město Pewel Wielka se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Pewel Wielka.