Hledat

Ubytování

Ubytování město Pątnów

V polském městě Pątnów (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pątnów

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pątnów

Resort Stara Wieś

9,4

Resort Stara Wieś

Ubytování (Rezort) Resort Stara Wieś. Resort Stara Wieś is located in a picturesque area in Załęcze Landscape Par. Ubytování Resort Stara Wieś se nachází ve městě Załęcze Małe 103A (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sala Restauracyjna Zalecze

9,4

Sala Restauracyjna Zalecze

Ubytování (Hotel) Sala Restauracyjna Zalecze. Set in Pątnów, Sala Restauracyjna Zalecze has a restaurant, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytování Sala Restauracyjna Zalecze se nachází ve městě 111a 111a (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jurajska Perła

7,3

Jurajska Perła

Ubytování (Hotel) Jurajska Perła. Jurajska Perła se nachází v Pątnowi. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Jurajska Perła se nachází ve městě Pątnów (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Pątnów

Město Pątnów se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Pątnów.