Hledat

Ubytování

Ubytování město Otmuchów

V polském městě Otmuchów (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Otmuchów

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Otmuchów

Villa Zdrojowa

9,5

Villa Zdrojowa

Ubytování (Privát) Villa Zdrojowa. Villa Zdrojowa se nachází ve městě Otmuchów a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, rodinné pokoje a terasu. Ubytování Villa Zdrojowa se nachází ve městě Otmuchów (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piotrowice Nyskie Palace

9,2

Piotrowice Nyskie Palace

Ubytování (Venkovský dům) Piotrowice Nyskie Palace. Piotrowice Nyskie Palace je rodinné historické venkovské sídlo v klidné vesnici Piotrowice Nyskie, 6 km od Otmuchówa. Ubytování Piotrowice Nyskie Palace se nachází ve městě Piotrowice Nyskie 53 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der kleine Bauernhof

9

Der kleine Bauernhof

Ubytování (Privát) Der kleine Bauernhof. Der kleine Bauernhof se nachází ve městě Lubiatow, 46 km od Jeseníku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Der kleine Bauernhof se nachází ve městě Lubiatow 8 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Otmuchów

8,8

Zamek Otmuchów

Ubytování (Hotel) Zamek Otmuchów. Zamek Otmuchów offers rooms in the 13th century castle with preserved medieval elements, such as hidden rooms, a trap door with a starvation cell, stairs... Ubytování Zamek Otmuchów se nachází ve městě Otmuchów (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Otmuchów

Pokoje Gościnne Otmuchów

Ubytování (Vily) Pokoje Gościnne Otmuchów. Featuring free WiFi, Pokoje Gościnne Otmuchów is set in Otmuchów. Rooms come with a shared bathroom. Ubytování Pokoje Gościnne Otmuchów se nachází ve městě Otmuchów (Polsko - Opolské vojvodství).

DOM w JARNOŁTOWIE

DOM w JARNOŁTOWIE

Ubytování (Prázdninový dům) DOM w JARNOŁTOWIE. DOM w JARNOŁTOWIE is set in Otmuchów and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování DOM w JARNOŁTOWIE se nachází ve městě Jarnołtów 60 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Otmuchów

Město Otmuchów se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Otmuchów.