Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrowite

V polském městě Ostrowite (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrowite

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrowite

U Władka

10

U Władka

Ubytování (Prázdninový dům) U Władka. U Władka se nachází v Ostrowitech a nabízí zahradu a terasu. Brodnica je vzdálená 17 km. Prázdninový dům stojí 50 km od Wejherowa a 27 km od Kartuz. Ubytování U Władka se nachází ve městě Ostrowite (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiejski dom z pasieką

Wiejski dom z pasieką

Ubytování (Farma) Wiejski dom z pasieką. Wiejski dom z pasieką má také terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Farma stojí 22 km od Konina a 48 km od Inowrocławu. Ubytování Wiejski dom z pasieką se nachází ve městě Ostrowite (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja Miodowa - pokoje

Restauracja Miodowa - pokoje

Ubytování (Hotel) Restauracja Miodowa - pokoje. Restauracja Miodowa - pokoje is offering accommodation in Ostrowite. Among the various facilities of this property are a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Restauracja Miodowa - pokoje se nachází ve městě Ostrowite (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Ostrowite

Město Ostrowite se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Ostrowite.