Hledat

Ubytování

Ubytování město Osłonino

V polském městě Osłonino (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Osłonino

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Osłonino

Arkadia - domki holenderskie

9,3

Arkadia - domki holenderskie

Ubytování (Prázdninové domy) Arkadia - domki holenderskie. Arkadia - domki holenderskie se nachází v Osłoninu, 19 km od Władysławowa. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Arkadia - domki holenderskie se nachází ve městě Osłonino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat ANNA

8,8

Pensjonat ANNA

Ubytování (Privát) Pensjonat ANNA. Pensjonat ANNA se nachází u pláže v Osłoninu. Nabízí sdílený obývací prostor, zahradu, dětské hřiště a sdílenou kuchyň. Ubytování Pensjonat ANNA se nachází ve městě Osłonino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ELEN Domki przy plaży - Osłonino

6,9

ELEN Domki przy plaży - Osłonino

Ubytování (Kemp) ELEN Domki przy plaży - Osłonino. Domki Elen przy plaży se nachází v Osłoninu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, soukromou pláž, zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování ELEN Domki przy plaży - Osłonino se nachází ve městě Bursztynowa Osłonino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morskie Zacisze

Morskie Zacisze

Ubytování (Venkovský dům) Morskie Zacisze. Morskie Zacisze is set in Osłonino. It provides free WiFi and a garden. Gdańsk is 37 km from the country house, while Sopot is 25 km away. Ubytování Morskie Zacisze se nachází ve městě Osłonino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful View 53

Beautiful View 53

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful View 53. Beautiful View 53 se nachází v Osłoninu v Pomořansku a nabízí zahradu. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu. Ubytování Beautiful View 53 se nachází ve městě Osłonino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House on the bay

House on the bay

Ubytování (Prázdninový dům) House on the bay. Situated in Osłonino in the Pomerania region, House on the bay features a balcony and sea views. The property has garden views and is 16 km from Gdynia. Ubytování House on the bay se nachází ve městě Osłonino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Osłonino

Město Osłonino se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Osłonino.