Hledat

Ubytování

Ubytování město Okszów

V polském městě Okszów (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Okszów

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Okszów

Farmhouse

9,8

Farmhouse

Ubytování (Apartmán) Farmhouse. Farmhouse se nachází v Okszově a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Farmhouse se nachází ve městě Okszów (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament za miastem Farmhouse 1

Apartament za miastem Farmhouse 1

Ubytování (Apartmán) Apartament za miastem Farmhouse 1. Offering free WiFi and garden views, Apartament za miastem Farmhouse 1 is an accommodation set in Okszów. This apartment has a garden. Ubytování Apartament za miastem Farmhouse 1 se nachází ve městě Okszów (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karczma Rzym

Karczma Rzym

Ubytování (Hostel) Karczma Rzym. Karczma Rzym is situated in Okszów and features a garden. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Karczma Rzym se nachází ve městě Bukowa 1 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Okszów

Město Okszów se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Okszów.