Hledat

Ubytování

Ubytování město Okonek

V polském městě Okonek (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Okonek

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Okonek

Gospodarstwo Agroturystyczne u Grzegorza i Danusi

9

Gospodarstwo Agroturystyczne u Grzegorza i Danusi

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Agroturystyczne u Grzegorza i Danusi. Situated in Okonek, 44 km from Wałcz, Gospodarstwo Agroturystyczne u Grzegorza i Danusi features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne u Grzegorza i Danusi se nachází ve městě Okonek (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Białe Wzgórze

8,7

Białe Wzgórze

Ubytování (Farma) Białe Wzgórze. Located in Okonek, 47 km from Wałcz, Białe Wzgórze provides a garden and free WiFi. The farm stay offers a terrace. Ubytování Białe Wzgórze se nachází ve městě Szczecińska 33 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Anielin

7,8

Agroturystyka Anielin

Ubytování (Farma) Agroturystyka Anielin. Set in Okonek, 19 km from Szczecinek, Agroturystyka Anielin offers free bikes and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Anielin se nachází ve městě Okonek (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Okonek

Město Okonek se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Okonek.