Hledat

Ubytování

Ubytování město Obidowa

V polském městě Obidowa (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Obidowa

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Obidowa

Domek na Cepcowym

9,5

Domek na Cepcowym

Ubytování (Chata) Domek na Cepcowym. Domek na Cepcowym se nachází v obci Obidowa, 30 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domek na Cepcowym se nachází ve městě Obidowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek wakacyjny "Fuchshouse" Obidowa

Domek wakacyjny "Fuchshouse" Obidowa

Ubytování (Prázdninový dům) Domek wakacyjny "Fuchshouse" Obidowa. Domek wakacyjny se nachází v Obidowě v Malopolském vojvodství. Obi má terasu. Tento prázdninový dům nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Domek wakacyjny "Fuchshouse" Obidowa se nachází ve městě Obidowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxwidokowachata

Luxwidokowachata

Ubytování (Prázdninový dům) Luxwidokowachata. Situated in Obidowa in the Lesser Poland region, Luxwidokowachata has a terrace and city views. Ubytování Luxwidokowachata se nachází ve městě Obidowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylowy dom góralski Jarogówka

Stylowy dom góralski Jarogówka

Ubytování (Prázdninový dům) Stylowy dom góralski Jarogówka. Situated in Obidowa, Stylowy dom góralski Jarogówka features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Stylowy dom góralski Jarogówka se nachází ve městě Obidowa 81A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Obidowa

Město Obidowa se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Obidowa.