Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowy Tomysl

V polském městě Nowy Tomysl (Polsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowy Tomysl

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowy Tomysl

HostelPremium przy zjeździe z A2

9,7

HostelPremium przy zjeździe z A2

Ubytování (Hostel) HostelPremium przy zjeździe z A2. HostelPremium przy zjeździe z A2 se nachází ve městě Nowy Tomyśl. Nabízí restauraci, sdílenou kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování HostelPremium przy zjeździe z A2 se nachází ve městě Nowy Tomysl (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MT Apartments

9,7

MT Apartments

Ubytování (Apartmán) MT Apartments. Located in Nowy Tomyśl, MT Apartments provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování MT Apartments se nachází ve městě Wypoczynkowa 55 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bednarzówka

9,2

Bednarzówka

Ubytování (Farma) Bednarzówka. Bednarzówka is located in Nowy Tomyśl. Free WiFi access is available in this farm stay. The accommodation will provide you with a TV and a DVD player. Ubytování Bednarzówka se nachází ve městě Boruja Kościelna 70 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Atrium

9,1

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium is located in the centre of Nowy Tomyśl, and boasts art-deco style combined with modern interior design solutions. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Pl. Chopina 18 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

poznańska19

9,1

poznańska19

Ubytování (Hotel) poznańska19. Poznańska19 in Nowy Tomyśl provides accommodation with a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování poznańska19 se nachází ve městě ul. Poznańska 19 Nowy Tomyśl (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavender - Restauracja i pokoje gościnne

8,9

Lavender - Restauracja i pokoje gościnne

Ubytování (Penzion) Lavender - Restauracja i pokoje gościnne. Located in Nowy Tomyśl, Lavender - Restauracja i pokoje gościnne features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Lavender - Restauracja i pokoje gościnne se nachází ve městě Przyłęk 123 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kroma Hostel

8,8

Kroma Hostel

Ubytování (Hostel) Kroma Hostel. Kroma Hostel offers accommodation in Nowy Tomyśl. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Kroma Hostel se nachází ve městě ul. Kosciuszki 94 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hi-Fi Spa

8,7

Hotel Hi-Fi Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Hi-Fi Spa. With spa and wellness facilities including a jacuzzi and a sauna, Hotel Hi-Fi offers spacious rooms with air conditioning, free Wi-Fi and satellite TV. Ubytování Hotel Hi-Fi Spa se nachází ve městě Paproć 84 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Różanka

Agroturystyka Różanka

Ubytování (Farma) Agroturystyka Różanka. Located in Nowy Tomyśl, Agroturystyka Różanka offers accommodation with free WiFi. A fridge and kettle are also offered. Ubytování Agroturystyka Różanka se nachází ve městě Nowy Tomysl (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Nowy Tomysl

Město Nowy Tomysl se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování v polském městě Nowy Tomysl.