Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowy Dwór Gdanski

V polském městě Nowy Dwór Gdanski (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowy Dwór Gdanski

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowy Dwór Gdanski

Siedlisko nad Nogatem

9,9

Siedlisko nad Nogatem

Ubytování (Penzion) Siedlisko nad Nogatem. Siedlisko nad Nogatem in Jazowa features a garden and a shared lounge. Ubytování Siedlisko nad Nogatem se nachází ve městě Jazowa 51 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accent

9,6

Accent

Ubytování (Apartmán) Accent. Accent se nachází ve městě Nowy Dwór Gdański a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. 23 km od Malborku. Ubytování Accent se nachází ve městě Nowy Dwór Gdanski (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Joker

8,4

Willa Joker

Ubytování (Penzion) Willa Joker. Located in the centre Nowy Dwór Gdański, Willa Joker is directly upon the River Tuga. It offers spacious rooms with a TV set with a satellite channels. Ubytování Willa Joker se nachází ve městě ul. Henryka Sienkiewicza 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo Ryki

7,8

Ranczo Ryki

Ubytování (Farma) Ranczo Ryki. Set in Nowy Dwór Gdański in the Pomerania region, Ranczo Ryki offers accommodation with free private parking. The farm stay offers a terrace. Ubytování Ranczo Ryki se nachází ve městě Nowy Dwór Gdanski (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cicha Przystań

7,8

Cicha Przystań

Ubytování (Apartmány) Cicha Przystań. Cicha Przystań nabízí ubytování ve městě Nowy Dwór Gdański. Podává se zde snídaně formou bufetu. Cicha Przystań nabízí také dětské hřiště. Ubytování Cicha Przystań se nachází ve městě Osłonka 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Podcieniowy na Żuławach Wiślanych

Dom Podcieniowy na Żuławach Wiślanych

Ubytování (Privát) Dom Podcieniowy na Żuławach Wiślanych. Situated in Nowy Dwór Gdański, 18 km from Malbork, Dom Podcieniowy na Żuławach Wiślanych features a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytování Dom Podcieniowy na Żuławach Wiślanych se nachází ve městě Podcieniowa 19 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Nowy Dwór Gdanski

Město Nowy Dwór Gdanski se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Nowy Dwór Gdanski.