Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowina

V polském městě Nowina (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Varmijsko-mazurské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Varmijsko-mazurské vojvodství

Amazuria

10

Amazuria

Ubytování (Prázdninový dům) Amazuria. Amazuria se nachází v Kosewu v regionu Warmia-Mazury a nabízí balkon a výhled na jezero. 9 km od Mrągowa. Ubytování Amazuria se nachází ve městě Mrągowo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skomand

10

Skomand

Ubytování (Venkovský dům) Skomand. Located in Skomack Wielki in the Warmia-Masuria region, Skomand provides accommodation with free private parking. Ubytování Skomand se nachází ve městě Skomack Wielki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad Rzeką

10

Apartament nad Rzeką

Ubytování (Apartmán) Apartament nad Rzeką. Apartament nad Rzeką is a property located in Ostróda near Stadium Ostroda. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartament nad Rzeką se nachází ve městě Ostróda (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Mazurach - Krzywonoga

10

Domek na Mazurach - Krzywonoga

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Mazurach - Krzywonoga. Domek na Mazurach - Krzywonoga is located in Krzywonoga and offers a garden. The accommodation is 20 km from Olsztyn. Ubytování Domek na Mazurach - Krzywonoga se nachází ve městě Krzywonoga (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach

10

Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach

Ubytování (Apartmán) Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach. Mieszkanie na osiedlu Nowoczesnym is located in Biskupiec. The accommodation is 32 km from Olsztyn. Ubytování Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielone Okiennice

10

Zielone Okiennice

Ubytování (Bed and breakfast) Zielone Okiennice. Set in Miłki, 45 km from Pisz, Zielone Okiennice offers a restaurant and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Ubytování Zielone Okiennice se nachází ve městě Miłki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokój u Katarzyny

10

Pokój u Katarzyny

Ubytování (Apartmán) Pokój u Katarzyny. Pokój u Katarzyny is situated in Węgorzewo. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Pokój u Katarzyny se nachází ve městě Úhořevo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Dwa Jeziora

10

Apartament Dwa Jeziora

Ubytování (Apartmán) Apartament Dwa Jeziora. Situated in Olsztyn, Apartament Dwa Jeziora features accommodation with a balcony and free WiFi. The property is 2.1 km from Olsztyn Planetarium. Ubytování Apartament Dwa Jeziora se nachází ve městě Olštýn (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartments Calamo 2

10

Modern Apartments Calamo 2

Ubytování (Apartmán) Modern Apartments Calamo 2. Featuring pool views, Modern Apartments Calamo 2 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Olsztyn Planetarium. Ubytování Modern Apartments Calamo 2 se nachází ve městě Olštýn (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bulvar Starówka

10

Apartament Bulvar Starówka

Ubytování (Apartmán) Apartament Bulvar Starówka. Apartament Bulvar Starówka is located in Elblag, 200 metres from Elbląg Canal and 4.2 km from Lake Drużno, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartament Bulvar Starówka se nachází ve městě Elblag (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na poddaszu

10

Na poddaszu

Ubytování (Apartmán) Na poddaszu. Na poddaszu is set in Węgorzewo. The accommodation is 23 km from Giżycko, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Na poddaszu se nachází ve městě 21 Łuczańska (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W starej szkole

10

W starej szkole

Ubytování (Prázdninový dům) W starej szkole. W starej szkole is set in Pieczarki and offers a shared lounge and a garden. This holiday home offers free private parking and a shared kitchen. Ubytování W starej szkole se nachází ve městě Pieczarki 19a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kameralny apartament II

10

kameralny apartament II

Ubytování (Apartmán) kameralny apartament II. Kameralny apartament II in Olsztyn provides accommodation with free WiFi, 1.7 km from Olsztyn Planetarium, 2.5 km from Olsztyn Bus Station and 2. Ubytování kameralny apartament II se nachází ve městě Stefana Żeromskiego 32 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mierki

10

Holiday Home Mierki

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mierki. HOLIDAY HOME MIERKI is a detached holiday home located in Olsztynek in the Warmia-Masuria Region and is 23 km from Olsztyn. The unit is 27 km from Ostróda. Ubytování Holiday Home Mierki se nachází ve městě Mierki 33G (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad stawem

10

Domek nad stawem

Ubytování (Prázdninový dům) Domek nad stawem. Boasting an outdoor pool and lake views, Domek nad stawem is set in Działdowo. Ubytování Domek nad stawem se nachází ve městě Burkat Burkat 63 a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Fontanna Stare Miasto

10

Apartament Fontanna Stare Miasto

Ubytování (Apartmán) Apartament Fontanna Stare Miasto. Featuring city views, Apartament Fontanna Stare Miasto offers accommodation with a bar and a balcony, around 1.5 km from Olsztyn Planetarium. Ubytování Apartament Fontanna Stare Miasto se nachází ve městě Olštýn (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krzywe Zwierciadło

10

Krzywe Zwierciadło

Ubytování (Apartmány) Krzywe Zwierciadło. Situated in Mrągowo, 8 km from Townhall of Mragowo, Krzywe Zwierciadło features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Krzywe Zwierciadło se nachází ve městě Mrągowo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z klimatyzacją

10

Apartament z klimatyzacją

Ubytování (Apartmán) Apartament z klimatyzacją. Apartament z klimatyzacją is situated in Iława. The accommodation is 37 km from Małdyty. Ubytování Apartament z klimatyzacją se nachází ve městě Iława (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHATY ZA WSIĄ

10

CHATY ZA WSIĄ

Ubytování (Prázdninový dům) CHATY ZA WSIĄ. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, CHATY ZA WSIĄ features accommodation in Mrągowo with free WiFi and garden views. Ubytování CHATY ZA WSIĄ se nachází ve městě Mrągowo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Beescamp

10

Beescamp

Ubytování (Prázdninový areál) Beescamp. Beescamp nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Olsztynu, 7 km od stadionu, 8 km od autobusového nádraží a 1,3 km od jezera Ukiel. 6 km od planetária. Ubytování Beescamp se nachází ve městě Olštýn (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SPYCHOWSKA CHATA

10

SPYCHOWSKA CHATA

Ubytování (Apartmán) SPYCHOWSKA CHATA. Situated in Spychowo, SPYCHOWSKA CHATA offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property is 42 km from Pisz and free private parking is... Ubytování SPYCHOWSKA CHATA se nachází ve městě Spychowo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Willa Mazury

10

Willa Mazury

Ubytování (Privát) Willa Mazury. Situated in Iława in the Warmia-Masuria region, Willa Mazury has a garden. Free WiFi is available. The villa is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Willa Mazury se nachází ve městě Iława (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wyspa Brzozowa

10

Wyspa Brzozowa

Ubytování (Rezort) Wyspa Brzozowa. Wyspa Brzozowa features free WiFi and views of garden in Kretowiny. Ubytování Wyspa Brzozowa se nachází ve městě Kretowiny (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY

10

CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY

Ubytování (Prázdninové domy) CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY. Situated in Giżycko in the Warmia-Masuria region and Boyen Fortress reachable within 5 km, CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY features accommodation with free... Ubytování CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY se nachází ve městě WRONY 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sterburta

10

Sterburta

Ubytování (Prázdninový dům) Sterburta. Sterburta is set in Rydzewo and offers a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Sterburta se nachází ve městě ul. Mazurska 67 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Mazurach przy jeziorze !

10

Dom na Mazurach przy jeziorze !

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na Mazurach przy jeziorze !. Dom na Mazurach przy jeziorze se nachází v Ostródě, pouhých 500 metrů od stadionu Ostroda. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Dom na Mazurach przy jeziorze ! se nachází ve městě Ostróda (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aqua Marina - Lake, Nature and Relax!

10

Apartment Aqua Marina - Lake, Nature and Relax!

Ubytování (Apartmán) Apartment Aqua Marina - Lake, Nature and Relax!. Located in Iława in the Warmia-Masuria region, Apartment Aqua Marina - Lake, Nature and Relax! has a balcony and lake views. Ubytování Apartment Aqua Marina - Lake, Nature and Relax! se nachází ve městě Iława (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod lasem

10

Domek pod lasem

Ubytování (Vila) Domek pod lasem. Domek pod lasem is situated in Pasłęk and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytování Domek pod lasem se nachází ve městě Pasłęk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

StudioApart5 Elbląg

10

StudioApart5 Elbląg

Ubytování (Apartmán) StudioApart5 Elbląg. Situated in Elblag, 1.6 km from Elbląg Canal, 9 km from Lake Drużno and 500 metres from St. Ubytování StudioApart5 Elbląg se nachází ve městě Elblag (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miejsce Mocy Mazury

10

Miejsce Mocy Mazury

Ubytování (Privát) Miejsce Mocy Mazury. Located in Kolno in the Warmia-Masuria region, Miejsce Mocy Mazury provides accommodation with free private parking. Ubytování Miejsce Mocy Mazury se nachází ve městě Kolno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT 156

10

APARTAMENT 156

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT 156. Located less than 1 km from Olsztyn Planetarium, 2 km from Olsztyn Bus Station and 2. Ubytování APARTAMENT 156 se nachází ve městě Dąbrowszczaków 15/6 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurskie Klimaty (Tatarak)

10

Mazurskie Klimaty (Tatarak)

Ubytování (Apartmán) Mazurskie Klimaty (Tatarak). Set just 14 km from Olsztyn Planetarium, Mazurskie Klimaty (Tatarak) features accommodation in Olsztyn with access to water sports facilities, barbecue... Ubytování Mazurskie Klimaty (Tatarak) se nachází ve městě Drozda 19 Tomaszkowo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod tulipanem nad jeziorem

10

Pod tulipanem nad jeziorem

Ubytování (Farma) Pod tulipanem nad jeziorem. Situated in Zawady Oleckie, 31 km from Gołdap, Pod tulipanem nad jeziorem features free bikes and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Pod tulipanem nad jeziorem se nachází ve městě Zawady Oleckie 25 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Anna

10

Apartament Anna

Ubytování (Apartmán) Apartament Anna. Apartament Anna is located in Olsztyn, 3.2 km from Olsztyn Planetarium, 3.5 km from Olsztyn Stadium, as well as 6 km from Olsztyn Bus Station. Ubytování Apartament Anna se nachází ve městě Olštýn (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MoLoo II

10

Apartament MoLoo II

Ubytování (Apartmán) Apartament MoLoo II. Apartament MoLoo II se nachází v Ostródě ve Warmińsko-mazurském kraji a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Apartament MoLoo II se nachází ve městě Ostróda (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartament nad jeziorem # Leśna 28

10

Apartament nad jeziorem # Leśna 28

Ubytování (Apartmán) Apartament nad jeziorem # Leśna 28. Apartament nad jeziorem # Leśna 28 se nachází asi 3,4 km od stadionu v Olsztynu a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartament nad jeziorem # Leśna 28 se nachází ve městě Olštýn (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaty Mazur w Wierzbie

10

Chaty Mazur w Wierzbie

Ubytování (Prázdninový dům) Chaty Mazur w Wierzbie. Chaty Mazur w Wierzbie se nachází v obci Ruciane-Nida ve Warmińsko-Mazurské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. Pisz je vzdálený 28 km. Ubytování Chaty Mazur w Wierzbie se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Loft apartament

10

Loft apartament

Ubytování (Apartmán) Loft apartament. Loft apartament se nachází v Giżycku, 1,4 km od pevnosti Boyen a 6 km od Indické vesnice. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Loft apartament se nachází ve městě Giżycko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Golubie

10

Agroturystyka Golubie

Ubytování (Prázdninový dům) Agroturystyka Golubie. Agroturystyka Golubie se nachází v Ełku a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Augustów je vzdálený 36 km. Ubytování Agroturystyka Golubie se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Nad Wiartlem

10

Nad Wiartlem

Ubytování (Prázdninové domy) Nad Wiartlem. Leśna Polana provides accommodation with a garden and free WiFi. The holiday home offers a terrace. Mikołajki is 24 km from Leśna Polana. Ubytování Nad Wiartlem se nachází ve městě Wiartel (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezydencja Mazury

10

Rezydencja Mazury

Ubytování (Hotel) Rezydencja Mazury. Rezydencja Mazury se nachází v Mrągově, 3 km od radnice a 4,2 km od amfiteátru. Ubytování Rezydencja Mazury se nachází ve městě Mrągowo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Zielony Dom

10

Pokoje Gościnne Zielony Dom

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Zielony Dom. Located in Frombork, 400 metres from Frombork Planetarium, Pokoje Gościnne Zielony Dom provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free... Ubytování Pokoje Gościnne Zielony Dom se nachází ve městě Frombork (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament WIDOK

10

Apartament WIDOK

Ubytování (Apartmán) Apartament WIDOK. Offering garden views, Apartament WIDOK is an accommodation set in Olsztyn, 400 metres from Olsztyn Planetarium and 800 metres from Olsztyn Bus Station. Ubytování Apartament WIDOK se nachází ve městě Olštýn (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp Pod Dębem

10

Camp Pod Dębem

Ubytování (Kemp) Camp Pod Dębem. Located in Ruciane-Nida in the Warmia-Masuria region, Camp Pod Dębem provides accommodation with free private parking. Ubytování Camp Pod Dębem se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bea Home Elblag apartament starowka

10

Bea Home Elblag apartament starowka

Ubytování (Apartmán) Bea Home Elblag apartament starowka. Boasting city views, Bea Home Elblag apartament starowka offers accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Elbląg Canal. Ubytování Bea Home Elblag apartament starowka se nachází ve městě Elblag (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Parku Planty

9,9

Apartament w Parku Planty

Ubytování (Apartmán) Apartament w Parku Planty. Boasting garden views, Apartament w Parku Planty offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Elbląg Canal. Ubytování Apartament w Parku Planty se nachází ve městě Garncarska 5B (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlisko Mazurskie koło Mikołajek

9,9

Siedlisko Mazurskie koło Mikołajek

Ubytování (Prázdninový dům) Siedlisko Mazurskie koło Mikołajek. Siedlisko Mazurskie koło Mikołajek is situated in Zełwągi and offers free bikes and a garden. Ubytování Siedlisko Mazurskie koło Mikołajek se nachází ve městě Zelwągi 282/3 282/3 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MELANIA

9,9

Apartament MELANIA

Ubytování (Apartmán) Apartament MELANIA. Featuring city views, Apartament MELANIA provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.1 km from Stadium Ostroda. Ubytování Apartament MELANIA se nachází ve městě Jana Pawła II 16 m.36 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MoLoo

9,9

Apartament MoLoo

Ubytování (Apartmán) Apartament MoLoo. Situated in Ostróda, 1.5 km from Stadium Ostroda, Apartament MoLoo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartament MoLoo se nachází ve městě ul.Mickiewicza 13b/9 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielona parcela

9,9

Zielona parcela

Ubytování (Farma) Zielona parcela. Located in Pisz, 27 km from Mikołajki, Zielona parcela features air-conditioned rooms and free private parking. Ubytování Zielona parcela se nachází ve městě Łowiecka 28 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Za piecem

9,9

Za piecem

Ubytování (Prázdninové domy) Za piecem. Located in Guzowy Piec, 49 km from Nidzica, Za piecem provides a private beach area and free WiFi. Ubytování Za piecem se nachází ve městě Guzowy Piec 3b (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)