Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowe Kramsko

V polském městě Nowe Kramsko (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowe Kramsko

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowe Kramsko

Leśniki

9,7

Leśniki

Ubytování (Privát) Leśniki. Situated in Babimost, Leśniki offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as free bikes and barbecue facilities. Ubytování Leśniki se nachází ve městě Leśniki 4 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Nad Jeziorem Wojnowskim U Joli 2

9,5

Domek Nad Jeziorem Wojnowskim U Joli 2

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Nad Jeziorem Wojnowskim U Joli 2. Domki nad jeziorem U Joli se nachází v obci Nowe Kramsko a nabízí zahradu a terasu. Zielona Góra je vzdálená 26 km. Świebodzin je vzdálený 21 km. Ubytování Domek Nad Jeziorem Wojnowskim U Joli 2 se nachází ve městě Nowe Kramsko (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Via Villa

9,4

Via Villa

Ubytování (Penzion) Via Villa. Located in a quiet area over the Wojnowo Lake, Via Villa offers rooms devoted to different famous cities of the world. All offer an LCD TV and free Wi-Fi. Ubytování Via Villa se nachází ve městě Powstańców Wielkopolskich 7 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Nad Jeziorem Wojnowskim 1

Domek Nad Jeziorem Wojnowskim 1

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Nad Jeziorem Wojnowskim 1. Located in Nowe Kramsko in the Lubuskie region, Domek Nad Jeziorem Wojnowskim features a garden. This holiday home features a terrace. Ubytování Domek Nad Jeziorem Wojnowskim 1 se nachází ve městě Nowe Kramsko (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Homely Apartment

Homely Apartment

Ubytování (Apartmán) Homely Apartment. Homely Apartment is set in Nowe Kramsko. This apartment also features free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Homely Apartment se nachází ve městě Nowe Kramsko (Polsko - Lubušské vojvodství).

Ubytování v polském městě Nowe Kramsko

Město Nowe Kramsko se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Nowe Kramsko.