Ubytování v Polsku - hotely, apartmány, motely

Největší výběr ubytování v Polsku. U nás si vybere každý z velkého množství ubytování u našich sousedů v Polsku. V nabídce máme hotely, apartmány, motely

Hledat

Ubytování

Nejoblíbenější Polská města

Vybrali jsme nejoblíbenější polská města pro vaší následující dovolenou

40250
Hotelů
5196
Měst
94
Regionů

Nechte se inspirovat na blogu o Polsku

Najděte inspiraci pro další dovolenou v Polsku na našem blogu. Pravidelně píšeme o polských destinacích a městech, kde můžete strávit volný čas

blog Turistické zajímavosti

Turistické zajímavosti

  • 8. 10. 2019
  • Polsko
  • Mazovské vojvodství
  • Varšava

Oblíbeným letoviskem je město Miedzyzdroje, které leží na ostrově Wolin nacházející se v severozápadní části země u Baltského moře. Pyšní se svou význam...

Číst více
blog Historie a geografie Polska

Historie a geografie Polska

  • 4. 10. 2019
  • Polsko

Ve střední Evropě leží Polská republika, sousedící na západní straně s Německem, na východní s Litvou, s Českou a Slovenskou republikou na straně jižní a Ruskem na straně seve...

Číst více

Nejlépe hodnocené polské hotely

Neváhejte a rychle rezervujte dovolenou v nejlépe hodnocených a velmi žádaných ubytování v Polsku

Comfort Apartments Waterlane Island

10

Comfort Apartments Waterlane Island

Ubytování (Apartmán) Comfort Apartments Waterlane Island. Boasting river views, Comfort Apartments Waterlane Island features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Green Gate. Ubytování Comfort Apartments Waterlane Island se nachází ve městě 63 Chmielna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pod strzechą

10

Chata pod strzechą

Ubytování (Farma) Chata pod strzechą. Offering a barbecue and views of the garden, Chata pod strzechą is situated in Zalesie Królewskie in the Kuyavian-Pomeranian Region, 36 km from Bydgoszcz. Ubytování Chata pod strzechą se nachází ve městě Zalesie Królewskie 73 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet SKI Apartment VisitZakopane

10

Chalet SKI Apartment VisitZakopane

Ubytování (Apartmán) Chalet SKI Apartment VisitZakopane. Set in Zakopane in the Lesser Poland region, Chalet SKI Apartment VisitZakopane features a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Chalet SKI Apartment VisitZakopane se nachází ve městě 3 Szymaszkowa 8 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Parkowa

10

Apartment Parkowa

Ubytování (Apartmán) Apartment Parkowa. Boasting city views, Apartment Parkowa features accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Poznań Palm House. Ubytování Apartment Parkowa se nachází ve městě Grunwald (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Joy Biskupia

10

Apartment Joy Biskupia

Ubytování (Apartmán) Apartment Joy Biskupia. Offering a garden and garden view, Apartment Joy Biskupia is located in Kraków, 1.1 km from Main Market Square and 900 metres from Town Hall Tower. Ubytování Apartment Joy Biskupia se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cracow Wawrzyńca

10

Apartments Cracow Wawrzyńca

Ubytování (Apartmány) Apartments Cracow Wawrzyńca. Located in the Old Town of Kraków, 1.8 km from Schindler Factory Museum and 2. Ubytování Apartments Cracow Wawrzyńca se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bukowska MTP

10

Bukowska MTP

Ubytování (Apartmán) Bukowska MTP. Set in Poznań, 1.7 km from Poznań Grand Theatre, 1.7 km from Poznań Palm House and 1. Ubytování Bukowska MTP se nachází ve městě Jeżyce (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blueberry Apartments

10

Blueberry Apartments

Ubytování (Apartmány) Blueberry Apartments. Blueberry Apartments are nestled in central Kraków, 450 metres from St. Ubytování Blueberry Apartments se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boulevard Apartment

10

Boulevard Apartment

Ubytování (Apartmán) Boulevard Apartment. Offering a garden and garden view, Boulevard Apartment is situated in Kraków, 1.9 km from Lost Souls Alley and 1.9 km from Schindler Factory Museum. Ubytování Boulevard Apartment se nachází ve městě Grzegórzki (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Apartament

10

Grand Apartament

Ubytování (Apartmán) Grand Apartament. Located in Lublin, 1.1 km from Czartoryski Palace, 1.6 km from Krakowskie Przedmieście Street and 1. Ubytování Grand Apartament se nachází ve městě Nadstawna 4/3 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w ogrodzie

10

Domek w ogrodzie

Ubytování (Apartmán) Domek w ogrodzie. Set in Chełmno, within 500 metres of Chełmno Medieval Town, Domek w ogrodzie is an accommodation offering garden views. Ubytování Domek w ogrodzie se nachází ve městě Osnowska 5 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek u Eli

10

Domek u Eli

Ubytování (Chata) Domek u Eli. Situated in Czarny Dunajec, Domek u Eli offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Domek u Eli se nachází ve městě 9 Sienkiewicza (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)